pánečku a potom ,že nám Brusel nepomáha. a stavia nám takéto krásne pre život Slovákov potrebné a dôležité veže
pánečku a potom ,že nám Brusel nepomáha. a stavia nám takéto krásne pre život Slovákov potrebné a dôležité veže
to Boh trestá Slovensko touto neschopnou vládou, pokiaľ tu nevládli matoviči, remiši, sulíci, čaputi, národ tak netrpel. teraz si za trest , že tak volil národ, musí vytrpieť 4 ročnú tortúru teroru, násilia porušovania ľudských práv a slobody
Fico, Kaliňák odstúpiť, Fico, Kaliňák odstúpiť. Pánečku, ja so úplne zabudol, že Fico je teraz Heger a Kaliňák je teraz Mikulec
pánečku a hlavný hygienik aj Mikulec, aj policajný prezindetnt, aj Heger a Gábr Grendel a cElá tá " sebraka" mlčia. Vôbec nemajú ochranné rúška ani nedržiavajú 2 m vzdialenosti, ani ich polícia vôbec nebalí. Čo je to za demokracia? Ak by to boli zdravotníci alebo záchranári, už by ich policajti zbalili
harečko a čo majú spoločné Fico, Kotleba, Blaha Uhrík,Mazurek , Chmelár , Čarnogurský a Žilinka s článkom 1 zákona č, 227/2002. Asi máš na mysli tým článkom lov veľrýb grónskych na náhorných planinách Patagónie
ono by ich bolo dosť, ani by ich vláda nezvládlka, keby ten núdzový stav nebol. preto si vláda ten núdzový stav hreje a hreje a hreje ako hada na srdci, potrebuje ho k vládnutiu. Nebyť núdzový stav, nebyť tyranie
a takéhoto človeka mám ministrom, veď je to hanba, vlastne celá vláda je hanbou Slovenska
tak to je svätá pravda a platí na Slovensku dvojnásobne
potom prečo nesmú na Sliači pristávať civilné lietadlá, akurát vojenské americké? Civilná doprava je úplne vylúčená
veď Oľano, najmä don Matovič sľubovali pred voľbami na Slovensku modré z neba. A čo tu máme, akurát zmesku Chile, Pakistanu, Somálska a Džibutti. Sloboda a demokracia vyzerajú úplne inak
pán minister nemajú žiadnu inteligenciu, ani rozum keď tak podarme a klamársky tliachajú nepravdy a klamstvá piate cez deviate
pán minister sú tradične ako vždy oľajnácky klamár , hlupák a podvodník. Fico ani Smer nespochybňujú ani nespochybňovali členstvo v EÚ a v NATO
idioti zrejme sťa dôchodcovia slušne žiť nepotrebujú
to by sa musel najskôr vrátiť Fico do kresla pemiéra
americký imperialista, veľmi zlý imperialista, od takých čo najďalej
mali by ste im pomôcť pán premiér, veď ste im dlžný za to, že vyvrieskávali za vás v uliciach sťa pouliční slušáci a protivládní pučisti
národné parky nikdy nijako vodu nezadržia, to je naivné predstava, akurát nejaký malý močiarik pre rast buriny
s aktivistom Budayom nikdy problémy sucha nevyriešite, ešte tak ochranu medveďov a divých svíň
neboj, my sme to tak pochopili
Odporúčame