veď Oľano, najmä don Matovič sľubovali pred voľbami na Slovensku modré z neba. A čo tu máme, akurát zmesku Chile, Pakistanu, Somálska a Džibutti. Sloboda a demokracia vyzerajú úplne inak
veď Oľano, najmä don Matovič sľubovali pred voľbami na Slovensku modré z neba. A čo tu máme, akurát zmesku Chile, Pakistanu, Somálska a Džibutti. Sloboda a demokracia vyzerajú úplne inak
pán minister nemajú žiadnu inteligenciu, ani rozum keď tak podarme a klamársky tliachajú nepravdy a klamstvá piate cez deviate
pán minister sú tradične ako vždy oľajnácky klamár , hlupák a podvodník. Fico ani Smer nespochybňujú ani nespochybňovali členstvo v EÚ a v NATO
idioti zrejme sťa dôchodcovia slušne žiť nepotrebujú
to by sa musel najskôr vrátiť Fico do kresla pemiéra
americký imperialista, veľmi zlý imperialista, od takých čo najďalej
mali by ste im pomôcť pán premiér, veď ste im dlžný za to, že vyvrieskávali za vás v uliciach sťa pouliční slušáci a protivládní pučisti
národné parky nikdy nijako vodu nezadržia, to je naivné predstava, akurát nejaký malý močiarik pre rast buriny
s aktivistom Budayom nikdy problémy sucha nevyriešite, ešte tak ochranu medveďov a divých svíň
neboj, my sme to tak pochopili
to asi z toho najdemokratického školstva
Američania sú najhlupší národ ne svete
celá táto kríza je vyvolaná a riadená riadená bielym otcom z Uošingtnu a a jeho jastrabmi
veď plynovú krízu Amíci potrebovali a preto tlačili na Eú, aby vyhlásili voči Rusku sankcie a nebrali ruský plyn. Takto veľa firiem v bývalom východnom bloku skrachuje a samozrejme bude to odbet pre výrobky USA aEÚ
referendum o prítomnosti amerických vojsk vyhlási právnické učilište ako protiústavné, s odôvodnením že americké vojská tu môžu byť, lebo ústava to povoľuje
ešte šťastie, že všetkých kandidátov na GP navrhli a schvaľovali koaliční kvázipolitici. Vie si niekto predstaviť ak by ho navrhol Smer tú revolúciu v uliciach, dokonca by preto aj zrušili výnimočný stav, aby mohli koaliční pouliční slušáci a pučisti ísť robiť bordel, aby Žilinka odstúpil
Žilinka nie je ani lotor, ani dobrodruh, tak preto nepasuje
Smer chcel nakúpiť akurát 17 amerických stíhačiek, ktoré by riadili slovenskí pilóti, žiadne zmluvy na okupáciu americkým vojskami
Odporúčame