len čo bude neschopná vláda , najmä pán neschopný minister robiť, keď mu veľa lekárov odíde do starobného dôchodku, lebo už odmietajú v takýchto podmienkach pracovať . Ich musí pustiť, na nich neplatí ani núdzový stav ani žiadny lockdown
len čo bude neschopná vláda , najmä pán neschopný minister robiť, keď mu veľa lekárov odíde do starobného dôchodku, lebo už odmietajú v takýchto podmienkach pracovať . Ich musí pustiť, na nich neplatí ani núdzový stav ani žiadny lockdown
čo má spoločné percentuálny nárast HDP s počtom obyvateľov, resp. veľkosťou štátu?
teda ten pán premiér sa dnes riadne sekli, vedˇoni nevedia čo, hovoria. Nech si to ešte raz prehrajú a riadne s a zamyslia nad tým, čo vlastne povedali hneď v úvodných slovách, Je to hotová katastrofa. Jediné, čo ma napadlo, že takéto niečo slovenský premiér ak je Slovák, ani nemôže vysloviť
teda ten pán premiér sa dnes riadne sekli, vedˇoni nevedia čo, hovoria. Nech si to ešte raz prehrajú a riadne s a zamyslia nad tým, čo vlastne povedali hneď v úvodných slovách, Je to hotová katastrofa. Jediné, čo ma napadlo, že takéto niečo slovenský premiér ak je Slovák, ani nemôže vysloviť
preč s USA, preč z NATO, preč s Bruselom
o Amíkoch sa tvrdí, že sú najsprostejší národ na svete. Možno preto si to pani veľvyslankyňa myslí aj o našom národe. Ale predsa vláda nie je národ.
jasné, že za všetko je zodpovedný Putin a Fico. Títo dovolenkári a výletníci v tejto vláde nie sú zodpovední za nič
ľady sa pohnú, až keď páchatelia týchto zločinov budú za mrežami
nech si tam povolajú Hegera a Nada, demonštrantom vysvetlia, že si majú počínať pokojne, veď je demokracia a že nemajú rúška a tak nedodržiavajú protipandemické opatrenia
trvalé,ďakujem pekne , kača sprostá
zaujímavé, že ani jeden zo slovenských novinárov ani politologov, ani politikov sa nepohoršuje nad tým, že tí protestujúci rúška na ústach nemajú, že nedodržiavajú protipandemické opatrenia, že rozširujú vírus, ako to usilovne a iniciatívne robili a tvrdili predvlani 17. novembra a pri protestoch proti vláde vôbec
je 1. výročie lúčanského "zasamozavraždenia"
pán premiér si neuvedomuje, čo tvrdí, že je zmluva štandartná, aj Rusi majú štandartné počítačové raketové programy a bude najmenší problém do ních zasunúť aj Slovensko
keď on nevie čítať, lebo "komunisti mu nedovolili vyštudovať"
pán matovičov splnomocnenec a hovorca, kto by Vám už len veril
oprava, nie kovid, ale núdzový stav
harek, si s nás robíš srandu, do akého stavu dostali Jankovskú , je mrzák na celý život, kam poslali Bohma, kam poslali Lúčanského a to ešte nevieme ako skončia ostatní,
Odporúčame