kvitujem aj Pravde, že dala priestor aj objektívnym názorom, ktoré nie sú riadené vládnou goebelsovskou propagandou
kvitujem aj Pravde, že dala priestor aj objektívnym názorom, ktoré nie sú riadené vládnou goebelsovskou propagandou
aj tomu pouličnému vyvrieskavačovi Stankemu sa v amplione, do ktorého vrieskaval asi vybili baterky a na nové nemá, lebo je kovid
tak tento článok nemá chybu, to je na nobelovú cenu, akurát tých lotrov, ktorí páchajú tieto demokratikcé svinstvá nemá kto potrestať
tiež sa domnievam, že aj keď nie je štátnik, jeho rozhodnutie je štátnicky múdre a veľmi prezieravé, vzhľadom k budúcemu vývoju
majú ústavnú väčšinu, ktorá je všetkého schopná, tak príjmu s Mikasom taký ústavný zákon, že kvôli núdzovému stavu budú voľby zrušené
rozumný a múdry človek, ktorý sleduje politiku vždy vie, koho určite voliť nebude a kto predstavuje to menšie zlo
to je všetko ten kapitalistický morál
ty si Lenča videl a počul z amerického vojenského transportéra, kedˇprechádzal v kolóne Slovenskom ako osloboditeľ
ľudia si veselo zomierajú, takže núdzový stav bude a čo je hlavné, štrajkovať sa nebude
ako deti sme to strašne radi lízali
a pani prezidentka drží statočne nad vládou " parazól", aby vláda dovládla
zrejme americkí jastraby majú v gatiach turecký med
nedrístaj mi tu, ved ty si primitívny matovičohlupák
plody embassy s míľnikom Kuciakom konečne dosahujú vrchol, vojenská zmluva s Amíkmi bude
pani prezidentka stritkne sa drží serešinštrukciií, takže táto vláda nepadne
ani americkí kozmonauti s hokejistami sa nezúčastnia referenda
vieš ty koľko mojich známych a kamarátov už leží tam hore na infarkt po druhom očkovaní? Dokonca aj teta
akurát bude vláda nútená prikúpiť ešte zopár " papamobilov"
lenže k tomu, aby bol stále vyhlásený núdzový stav a aby sa stále neštrajkovalo, treba kovid stálu udržiavať pri živote, ab bol stále prítomný a to sa vláde darí
Odporúčame