fašiznus sa rozrastá všade v Európe
keď na Pravde sa zrejme nechcú tak zh.o.va.diť a hlboko klesnúť, že by zavolali iného politologa, lebo Lenč je jedným z mála politologov, ktorí majú v hlave zdravý rozum a myslenie
správne tu autor vystihol, pokiaľ vládne táto vláda, žiadne svetlo na konci tunela neexistuje a Slovensko je na najlepšej ceste od demokracie k fašizácii a teroru
ďalší 32 ročný športovec Štrbák leží s ťažkým rozsiahlym infarktom na hranici života a smrti
veď takto tých ľudí tam dole doslova drzo a nevyberane uráža
ja sa divím, že vôbec človek s takýmto IQ a inteligenciou môže byť ministrom. Či sa nepočúva , čo hovorí, či sa domnieva, že tí , ktorí sú tam dola a ktorých balamutí / a nielen v tomto prípade/ , nevedia čítať ani písať?
hlavná vec, že tých 6 svíň pána štátneho tajomníka ultrapredražených nebolo
všetko, čo robí táto vláda robí " pre naších ľudí"
ty by si mal fakt uvažovať o zakúpení pol kýbla rozumu v apatéke a dotankovať si ho doplna lievikom
somár, zamestnávateľ to odo mňa vyžadoval
keď tupci budú skákať z mosta du rozvodnenej rieky, prečo by mal aj Žilinka
mne sa to zdá celkom rozumné rozhodnutie, takto získa / veľmi potrebné a dôležité/ osobné kontakty z prokurátormi krajín z celého sveta
provízie sú sviňa, lebo idú do vlastného vrecka
pán minister klame až sa slovenské do hneda zafarbené stromy v lesoch začali zelenať, typický oľajnácky politik
Odporúčame