už sa budú robiť previerky politickej vernosti a oddanosti ako za Hitlera či za komunistov po 68om.
už sa budú robiť previerky politickej vernosti a oddanosti ako za Hitlera či za komunistov po 68om.
keď platí zákaz vychádzania štrajkovať sa nebude a nebude a nebude!
možno sa ešte vyšetrovaním dozvieme verziu, že tie teplákové bundy boli dve, že si ich generál nadviazal,
tu už takých bolo.......
chlapci zlatí, keď to neodkážem, nie som koaličný kolíkokúzelník
ešte tak ak by tie bundy boli dve, nadviazať, to by šlo
a ešte v stave v akom sa nachádzal ako ťažký pacient po dovoze z Ružomberka
ja by som chcel vidieť toho koaličného kolíkokúzelníka, aby sa 100 kilový chlap dokázal obesiť na teplákovej bunde. Zviazať si okolo krku uzol, stiahnúť ho dvakrát aby udržal 100 kíl aj obvod krku 48 cm , a ešte bundu aj zavesiť. Niečo neskutočné z praktickej realizácie
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++
NEOTRAVUJ sprostosťami, ak nemáš nič rozumného a hodné Homo sapiens chod´ si debatovať so seberovnými igorkoblbečkami
zrejme preto sa zasamovraždil aj sám si v sporných časových hodinách vypol v base kamerový systém
Lúčanský mal smolu, že veľa toho vedel a nesmel prehovoriť.......
ja som verklíkoval len to, čo je uvedené v pandemických plánoch, ktoré táto vláda absolútne nezaviedla
to je špekulácia, ak bude mortalita očkovaných 10 %, zrejme bude viac, tie vynaložené 300 eurovky budú za pol roka späť a do konca volebného obdobia to znamená obrovský zisk v erárnej kase
v podaní Matoviča a Čaputovej to znamená, my sme tu páni, môžme si robiť čo chceme a na chudobu tvrdo
feerko, tú druhú polovicu vyjdrenia v podani Zuzany: tu budú po 20-tej behať zelení mužíci a ozdávať pokuty skutočné vyjadruje súčasnú situáciu na Slovensku v podaní Matoviča, Čaputovej a tejto koalície
patrí napísať: dôchodky čaká veľmi smiešna valorizácia
ano, balamutia tu národ a zakrývajú porušenia ústavy, zákonov touto vládou
správne, to si len kolíci s mikulcami vyfabrikovali svoje z hľadiska spravodlivosti "umelecké dielo" pod ktoré s a opozíční členovia komisie nepdopísali
Odporúčame