lilo, vidím, že nemá význam s tebou diskutovať, akurát poviem, že taký dielec v T 815 ako redukčná prevodovka neexistoval.
A práveže T 815 aj T 613 boli vysoko kvalitné autá. Nikde v republike /ČSSR/ , v žiadnej automobilke sa tak na kvalitu nedbalo ako v TATRE. Ved´ hneď po revolúcii sme boli štátnymi orgánmi nútení, ak chceme vyvážať T 815 museli sme mať certifikáty kvality ISO 9001, potom 9002, ktoré nám udelila nórska firma Det Norske veritas, až potom sme mohli vyvážať von na export


