Milanko a vieš mi vysvetliť, ak je povinné očkovanie ako píšeš, prečo potom všetci pred očkovaním proti kovidu musia podpísať žiadosť, že žiadajú dobrovoľne o očkovanie? Ak je na to zákon, prečo potom takéto protiprávne konanie?
Milanko a vieš mi vysvetliť, ak je povinné očkovanie ako píšeš, prečo potom všetci pred očkovaním proti kovidu musia podpísať žiadosť, že žiadajú dobrovoľne o očkovanie? Ak je na to zákon, prečo potom takéto protiprávne konanie?
všetky tie slová k národu na zblíženie, zmierenie a podobne vyznievajú z úst pani prezidentky po nevyhlásení referenda fatálne a farizejsky
a už jej málokto verí a berie jej slová vážne a zodpovedne
a už jej málokto verí a berie jej slová vážne a zodpovedne
všetky tie slová k národu na zblíženie, zmierenie a podobne vyznievajú z úst pani prezidentky po nevyhlásení referenda fatálne a farizejsky
ak by bol Fico, boli by dôchodky vyššie nie o 1,3 % ako dáva táto banda lúpežnícka, ale o 2,9 %
no konečne v tom Bruseli z tých byrokratov, darmožráčov niekto dostal rozum
počuj násilník. Mojej starej mame nemeckí fašisti v 45tom vypálili bačoviská, obytnú budovu, hospodárske budovy, dobytok, úrodu a krmivo, dvoch strýkov odviedli do koncentráku a nik ich podnes neodškodnil
mne skôr ako lekár -infektolog pán doktor Sabaka pripadá ako nádejný politik a poslanec Oľano a možno aj tieňový minister zdravotníctva u Matoviča, lebo oľano už vládnuť nikdy nebude
nagugli si prijatý zákon parlamentu CSFR o rozdelení republiky a pootm budeš mpúdrejší
nemaj obavy , ja ju nikdy už nepočúvam a diskutujem len k tomu, čo som si tu prečítal
skutočne radosť počúvať tie jej múdre a pragmatické a konštruktívne slová štátnického / ne/ formátu
oni len plnili to, čo predtým schválilo federálne zhromaždenie. Toľko rozumu a vedomostí by si už mohol mať, aj keď si matovičovec a čaputovec
Antic, ja som schvaľoval jeho počin, keď odišiel zo Smeru. Domnievam sa, že to bolo takticky veľmi múdre a prezieravé pre ľavicové strany, že by aj tak išli spolu, ale takto začať kolaborovať s koalíciou?
však žijem a chodím tu v horách, tak to vidím, dokonca aj bratislavské značky , keď odchádzajú z chalúp a chát to nenesú domov
ak by si mal inteligenciu aspoň priemerného foxteriéra, tak buď potvrdíš alebo faktom vyvrátiš moje tvrdenie, ale takto len pohlúpo drístaš ako pošahaný matovičovec
bol som z Pellegríniho nemilo prekvapený, keď som si jeho slová vypočul. Petrík, ak budeš kolaborovať s prezidentkou a koalíciou sa ani do parlamentu nedostanete
síce neskončili odpady na skládkach, ale v našich lesoch slovenských
síce o Mikuškovi, ktorý prevzal direktorovanie po Šuvadovi nevieš nič, lebo ten bol z Kopřivnice
do celej Tatry Koprivnice, Bánovce, Čadca, Příbor bolo investovaných v polovici 80 tych rokov 2 miliardy, ktoré tieto úvery poskytnuté z banky RHVP a Všeobecnej úverovej banky museli tieto závody splácať aj po revolúcii a nakoľko v dôsledku prevzatia vedenia fabrík kolaborantov z VPN a OF žiadny závod nebol schopný splácať tieto úvery , nebol odbyt do ZSSR, tak tieto pasíva jednotlivých fabrík išli do privatizačných projektov kupónovej privatizácie.
Odporúčame