nechcem použiť termín tú bandu, len chcem byť fér
mojmírko, veď ja, ak si si nevšímol ostatných slovenských učiteľov nespomínam, len crmomanov a ten bratislavský učiteľský spolok
a čo bratislavskí crmomani a ten učiteľský spolok, tí nie sú vinní? Veď magorili celé Slovensko
taká úroveň nášho školstva vôbec aká bola za minulého režimu, za kapitalizmu už nikdy nebude, ani keby bol ten kapitalizmus nebeský. Lebo kapitalizmus je len o zisku a o peniazoch a kvalitné školstvo ako zdravotníctvo sú len výdaje
taká úroveň nášho školstva vôbec za minulého režimu, za kapitalizmu už nikdy nebude, ani keby bol ten kapitalizmus nebeský. Lebo kapitalizmus je len o zisku a o peniazoch a kvalitné školstvo ako zdravotníctvo sú len výdaje
keď úroveň školstva, aká bola za minulého režimu sotva možno v tomto režime racionalizovať, jedine ekonomicky, urobiť z nich žobrákov, ako vlastne z ostatných
lepšíme sa lepšíme, sme svetovejší, akurát šťastie, že tí ktorí zomreli po očkovaní nie sú evidovaní
Matovič s Hegerom ich nechajú poštrajkovať, ale len pokiaľ budú žiadať odvolanie ministra a potom im vyhlásia núdzový stav, lebo Mikas /ne/pandemický odborník odborník im ho odporúči
ale šák výučný list má, aj s maturitou, tak je kvalifikovaný / ako obuvník/
išli by do štrajku, ale ak by vládol Fico, teraz keď majú vládu akú chceli, sotva
to je trhový mechanizmus v reále, niet pomoci , to len štát by bol zlý vlastník,že by neúčtoval nič
až sa ti v tele vytvorí dostatočné množstvo zrazenín krvi
vydrž pol roka a ponížia ťa opäť švrtou dávkou
veď ako je možné, že máme ventilátory a nemám k ním personál, ako je možné, že sa v nemocniciach miešajú infikovaní pacienti s bielymi pacientami a zdravotníckym personálom, že biela medicína v nemocniciach absolútne nefunguje, veď to základné protipandemické pravidlá nepovoľujú
nie neočkovaní sú príčina tohto stavu, ale lajdáctvo a nepripravenosť vlády a ministra zdravotníctva na tretiu vlnu
ústavný súd na otázku či môžu sedieť holuby na streche údajne odpovie: vrabce môžu veselo čvirikať celý rok
svetoví odborníci, akurát tí, ktorí sú osobne zainteresovaní na vyšších a stále vyšších kšeftoch a ziskoch Pfizeru
veď ako je možné, že máme ventilátory a nemám k ním personál, ako je možné, že sa v nemocniciach miešajú infikovaní pacienti s bielymi pacientami a zdravotníckym personálom, že biela medicína v nemocniciach absolútne nefunguje, veď to základné protipandemické pravidlá nepovoľujú
nie neočkovaní sú príčina tohto stavu, ale lajdáctvo a nepripravenosť vlády a ministra zdravotníctva na tretiu vlnu
veď tu ide predsa o životy a zdravie občanov a tu musí do ochrany zdravia a životov vstúpiť štát
Odporúčame