ja sa domnievam, že raz, keď sa nastolí právo a poriadok tieto zločiny prasknú a všetci títo páchatelia poutekajú zo Slovenska
ja sa domnievam, že raz, keď sa nastolí právo a poriadok tieto zločiny prasknú a všetci títo páchatelia poutekajú zo Slovenska
veď oni si to tí americkí oligarchovia dobre prepočítali, než ten kovid v Ćíne vypustili
a načo je potrebné vedieť zamestnancovi, ved´ to má na výplatnej páske.
ešte talk rozum keby mala a možno aj svedomie.......................................... .................................................. .................................................. .................................................. ........................ tá Scootová
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++treba vidieť, TREBA VIDIEŤ. preč s fašistami, za slobodu,za demokraciu, za právny štát
to ešte všetko závisí od toho ako sa vyspí Matoviča podľa toho postaví všetkých do pozoru
ale štrajkovať sa nebude a to ide, ostatné ide bokom
západ ich na svoje trhy pustiť nechce a už teraz ani Čína nie
to by ukrajinský národ zahynul od hladu, by tam nastal hladomor ako pred vojnou za Stalina
ale to sú takí, ktorí nachytali od amických vojakov filcky
ty ho máš doma, tak by si mal prísahať vernosť Amerike pred spláchnutým záchodom
to budete musieť opäť pokriviť ústavu a zákony SR
kdeže, to je jeden americký hokejista
Americkí jastrabi si vôbec neuvedomujú, že Rusko nie sú bosí mudžahedíni niekde v Afganistane či Iraku, že v prípade konfliktu s Ruskom Amerika spácha harakiri
Biden si počína ako malý cigáň, ked´ ho riadny chlap nachytá ako kradne a ten malý cigáň sa mu začne vyhrážať, že ho zmláti , toho 100 kilového chlapa
čamba, pletieš čučoriedky so strúkami fazule . Asi máš veľké problémy premýšľať., Ak máš myslieť zrejme máš obrovské bolesti hlavy. Búchajú sa do pŕs, ale ako by riešili pandémiu, nie reformu zdravotníctva
veď nám to Milan Lasica v novembrovej revolúcii na námestí vyspieval . My sme národ holubičí, jedným slovom je to .....
akurát dvoch neschopákov vymenili za ešte dvoch ešte neschopnejších neschopákov
ale Igorko nedomyslel zdanenie poukazov, lebo ak má dôchodca dôchodok nad 300 E, nevzťahuje sa naňho daneprosté minimum a musí zaplatiť daň
ja sa dám zaočkovať, len ak mi dajú ihneď po zaočkovaní veľkú zmrzlinu, vanilkovú a čokoládovú, ja mám totiž zmrzlinku strašne rád
Odporúčame