ono je toho strašne veľa, čo pán Lengvarský vôbec nevidí
ono je toho strašne veľa, čo pán Lengvarský vôbec nevidí
pánečku, tu to admin zosekal až 11 príspevkov, nech žije matovičodemokracia
je to katastrofa, tie múdre a " kvalifikované" rady pracovníkov z rezortu zdravotníctva počúvať, od samotného ministra až po posledného vrátnika. Človek má pocit, keď ich počúva, že oni vôbec nevedia kde Slovensko leží
dnes som sa na pánovi premiérovi zasmial, keď sa ho reportérka pýtala na situáciu v kultúre, ako ju zlepšia, tak jeho odpoveď bola "ak sa budú ľudia očkovať. " Ak sa budú ľudia očkovať"", toto je jediná veta, ktorou pán premiér zachraňuje situáciu, nech je to kdekoľvek, v ktoromkoľvek odbore či rezorte
dnes som sa na pánovi premiérovi zasmial, keď sa ho reportérka pýtala na situáciu v kultúre, ako ju zlepšia, tak jeho odpoveď bola "ak sa budú ľudia očkovať. " Ak sa budú ľudia očkovať"", toto je jediná veta, ktorou pán premiér zachraňuje situáciu, nech je to kdekoľvek, v ktoromkoľvek odbore či rezorte
dnes som sa na pánovi premiérovi zasmial, keď sa ho reportérka pýtala na situáciu v kultúre, ako ju zlepšia, tak jeho odpoveď bola "ak sa budú ľudia očkovať. " Ak sa budú ľudia očkovať"", toto je jediná veta, ktorou pán premiér zachraňuje situáciu, nech je to kdekoľvek, v ktoromkoľvek odbore či rezorte
dnes som sa na pánovi premiérovi zasmial, keď sa ho reportérka pýtala na situáciu v kultúre, ako ju zlepšia, tak jeho odpoveď bola "ak sa budú ľudia očkovať. " Ak sa budú ľudia očkovať"", toto je jediná veta, ktorou pán premiér zachraňuje situáciu, nech je to kdekoľvek, v ktoromkoľvek odbore či rezorte
dne som sa na pánovi premiérovi zasmial, keď sa ho reportérka pýtala na situáciu v kultúre, ako ju zlepšia, tak jeho odpoveď bola "ak sa budú ľudia očkovať. " Ak sa budú ľudia očkovať"", toto je jediná veta, ktorou pán premiér zachraňuje situáciu, nech je to kdekoľvek, v ktoromkoľvek odbore či rezorte
však správne je uvedené , že platné a tabuľka platí stále, lebo nik ,ani tí, ktorí tie opatrenia určujú, vlastne ani nevedia aké práve platia, dokonca ani sám pán minister ked vystupuje na tlačovkách
konzílium odborníkov je údajne ústredný výbor Oľano, doplnený o dvoch , občas troch lekárov
ľudia umierajú na nevedomosť a neschopnosť tých,ktorí to riadia. Fico to nezachráni, lebo nič neriadi a pokiaľ budú mať zaočkovaní slobodu, že budú slobodne, nekontrolovane a veselo si roznášať vírus, tak pandémia nám nikdy neskončí
šíreniu vírusu sa dá zabrániť len a len a len prísnym zavedením protipandemickchý opatrení uvedených v pandemických plánoch. A toto vlád absolútne nerobí
šíreniu vírusu sa dá zabrániť len a len a len prísnym zavedením protipandemickchý opatrení uvedených v pandemických plánoch. A toto vlád absolútne nerobí
šíreniu vírusu sa dá zabrániť len a len a len prísnym zavedením protipandemickcýh opatrení uvedených v pandemických plánoch. A toto vlád absolútne nerobí
viete ký je rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným? Neočkovaný vírus neroznáša, lebo nie je slobodný, očkovaný si ho veselo a slobodne môže roznášať kam príde
to sú "naši" , koaliční odborníci, ta ňe?
a čo ak boli zapichnutí pfaizerom, tak si užívali slobodu
v Bratislave dobre, v Bratislave zdravo. Šák majú žolíka
Odporúčame