takto je to len bohapustá buzerácia zamestnancov zamestnávateľov
takto je to len bohapustá buzerácia zamestnancov zamestnávateľov
veru a koľko zapichnutých dôchodcov si tú slobodu už užíva tam hore.....
vírus zastaví jedine striktné zavedenie pandmeických plánov aj s uzatvorením a stálou kontrolou hraníc, aby nemal šancu prejsť na Slovensko
Panebože , akú že to školu môže mať ten Šípoš? Ved´ tie reči, ktoré neustále púšťa to je na úrovni II. ročníka murárskeho učňa. To dospelý jedinec také niečo nemôže vypustiť, čo ten chlap púšťa z úst. A každý raz verklíkuje úplne navlas tie isté verklíkoviny, ako keď sa v II. ľudovej naučil básničku o Leninovi a stále tú básničku spieva. Ved´ som chodieval na porady s kolegom zo Skrutkárne zo Starej Ľubovne a to bol celkom rozumný chlap, nie ako tento
extrémisti, mafiáni a zlodeji sú štvrtí s 8 %
máme krízovú situáciu, máme vyhlásený núdzový stav, máme vyhlásený lockdown, ale nik nespomína krízových manažérov, nik nespomína pandemické plány, teda ich realizáciu do života každodenného. Je to skutočne len prázdne, bohapusté a neúčinné tliachanie o očkovaných a neočkovaných. Ani samotná vláda buď nemá záujem odolávať kovidu alebo nevie ako mu odolávať.
Reagovať | Toto je Váš príspevok.
máme krízovú situáciu, máme vyhlásený núdzový stav, máme vyhlásený lockdown, ale nik nespomína krízových manažérov, nik nespomína pandemické plány, teda ich realizáciu do života každodenného. Je to skutočne len prázdne, bohapusté a neúčinné tliachanie o očkovaných a neočkovaných. Ani samotná vláda buď nemá záujem odolávať kovidu alebo nevie ako mu odolávať.
Reagovať | Toto je Váš príspevok.
máme krízovú situáciu, máme vyhlásený núdzový stav, máme vyhlásený lockdown, ale nik nespomína krízových manažérov, nik nespomína pandemické plány, teda ich realizáciu do života každodenného. Je to skutočne len prázdne, bohapusté a neúčinné tliachanie o očkovaných a neočkovaných. Ani samotná vláda buď nemá záujem odolávať kovidu alebo nevie ako mu odolávať.
keď celá vláda, vrátane Hegera a Matoviča vlastne nevedia, čo to vlastne vyhlásili, ale však štrajkovať sa nesmie, budú za to tvrdé tresty
to je len také šušorenie na udržanie moci koalície. Ak lockdown, tak komplet so všetkým a pre všetkých bez výnimiek , vrátane uzatvorenia hraníc. takto je to o ničom, takto je to akurát lockdown, vyhlásený pre štrajkujúcich.
boj so zlom na Slovensku potrvá ešte dvaapol roka. Verím, že potom sa to zlo stratí na smetisku dejín
dôležité , aby stromček neopadával je odrezať ho počas splnu mesiaca
a vláda aj so svojími odborníkmi bude spokojná, aspoň budú očkovať a očkovať a vyhlasovať neustále núdzové stavy a zákazy štrajkovania
ale dôležité je pre jeho šírenie, že sú hranice otvorené, to vládu nezaujíma a preto nerobí kontroly na hraniciach, nech ho prinesú na Slovensku a úspešne sa šíri, nejmú medzi zaočkovnaýmni ako píše autor.
Dubček bol preto ako jediný medzi pražskými študentami, lebo nebol na výplatnej listine amerických tajných služieb ako ostatní disidenti, ktorí dostali echo, čo sa bude 17. novembra diať a preto všetci opustili v ten deň preventívne Prahu.
cez mestá akurát preletia ako vietor za piskotu a hrozenia päsťmi občanov aj s pani pezidentkou / vid B. Bystrica/
v nenormálnej spoločnosti od nenormálneho ministra nenormálny počin
znie to pomerne jednoducho a fatálne čo napíšem, dúfam, že mi autor prepáči, ale odkaz Dubčeka a v čom je inšpiratívny pre dnešok , jednou vetou: nikdy nepotreboval opancierované auto
Odporúčame