domnievam sa, že vláda / minister zdravotníctva/ sa mali obrátiť v lete na úrady práce a preškoliť obsluhy pľúcnych ventilátorov. Dva , tri mesiace by stačili na zaškolenie adeptiek z úradu práce so SŠ alebo VŠ vzdelaním,
lenže táto vláda bude chcieť , aby to robili za dodatočné poďakovanie ministra , alebo verejné poďakovanie premiéra pred spusteným motorom vrtuľníka záchrannej služby


