je to v podstate vojna amerických imperialistov vedená inými prostriedkami
a na všetkých vojnách Amerika vždy len zarobila a veľmi veľa
najskôr to bola studená vojna , potom nežné revolúcie a teraz biologická zbraň hromadného ničenia - kovid.
a opäť by bola záchrana z východu, ale urobili z toho na pokyn Amíkov hybridnú zbraň


