ešte tie dva roky musíme vydržať a potom konečne bude Fico vládnuť opäť 12 rokov
ešte tie dva roky musíme vydržať a potom konečne bude Fico vládnuť opäť 12 rokov
z právneho hľadiska štát tie lesy prenajímal do prenájmu. Dnes ich ukradnú bez náhrady
sotva skôr Budayove zavádzanie ochranných zón
aj v rozprávkach žijú všetci až podnes, ak neumreli.....
ak by vláda vôbec zaviedla do života protipandemické opatrenia z pandemických plánov , tak by tent problém vôbec neexistoval. Protipandemické opatrenia ukladajú zriaďovať pred vstupom do nemocníc a zdravotníckych zariadení tzv. triediace pracoviská, kde by mali každého príchodzieho otestovať a ak je negatívny pustiť ho dnu k lekárovi. Ak je pozitívny, okamžite do predom pripravenej izolácie. Takto to miešajú hlava nehlava reprofilizáciou zdraví s nakazenými, takže ostatní pacienti a zdravotnícky personál nemôžu kvôli infikovaným fungovať v normálnom režime a musia odkladať ostatné zdravotnícke zákroky
akurát, ktovie koľko ešte starých ľudí zomrie po očkovaní....
ak by vláda vôbec zaviedla do života protipandemické opatrenia z pandemických plánov , tak by tent problém vôbec neexistoval. Protipandemické opatrenia ukladajú zriaďovať pred vstupom do nemocníc a zdravotníckych zariadení tzv. triediace pracoviská, kde by mali každého príchodzieho otestovať a ak je negatívny pustiť ho dnu k lekárovi. Ak je pozitívny, okamžite do predom pripravenej izolácie. Takto to miešajú hlava nehlava reprofilizáciou zdraví s nakazenými, takže ostatní pacienti a zdravotnícky personál nemôžu kvôli infikovaným fungovať v normálnom režime a musia odkladať ostatné zdravotnícke zákroky
alebo exposlanec Paška neočkovaný. Veľa známych 65 + zomrelo po očkovaní. Akurát všetci mali krásnu smrť, vôbec sa netrápili. Vystrelo ich a mali pokoj. Vraj srdiečko........
ak by vláda vôbec zaviedla do života protipandemické opatrenia z pandemických plánov , tak by tent problém vôbec neexistoval. Protipandemické opatrenia ukladajú zriaďovať pred vstupom do nemocníc a zdravotníckych zariadení tzv. triediace pracoviská, kde by mali každého príchodzieho otestovať a ak je negatívny pustiť ho dnu k lekárovi. Ak je pozitívny, okamžite do predom pripravenej izolácie. Takto to miešajú hlava nehlava reprofilizáciou zdraví s nakazenými, takže ostatní pacienti a zdravotnícky personál nemôžu kvôli infikovaným fungovať v normálnom režime a musia odkladať ostatné zdravotnícke zákroky
ak by vláda vôbec zaviedla do života protipandemické opatrenia z pandemických plánov , tak by tent problém vôbec neexistoval. Protipandemické opatrenia ukladajú zriaďovať pred vstupom do nemocníc a zdravotníckych zariadení tzv. triediace pracoviská, kde by mali každého príchodzieho otestovať a ak je negatívny pustiť ho dnu k lekárovi. Ak je pozitívny, okamžite do predom pripravenej izolácie. Takto to miešajú hlava nehlava reprofilizáciou zdraví s nakazenými, takže ostatní pacienti a zdravotnícky personál nemôžu kvôli infikovaným fungovať v normálnom režime a musia odkladať ostatné zdravotnícke zákroky
očkovanie starých ľudí je obrovská výhoda a ekonomický zisk pre štát. Vie vôbec niekto si predstaviť koľko dôchodkov sa ušetrilo tým, že zomreli v dôsledku očkovania? To nik neeviduje
tak ho tam na to potrebovala
a v Prahe predsa riešila enviromentalistiku a uhlíkovú stopu
a čo mal robiť? Mal odvolať Kolíkovú, Mikulca, Lipšica, Lengvarského, Krajniaka, Naďa, Sulíka, Remišovú, keď nemá na to kompetencie?
ja pravdou, že Fico vždy kritizoval totálnu neschopnosť oboch premiérov, celej vlády, že vláda obrovsky zadlžila štát, spôsobuje kolaps podnikateľov a veľkú nezamestnanosť ich zamestnancov,mohutné porušovanie ústavy, zákonov, štátny terorizmus, fašizmus a gestapácke metódy
Odporúčame