matelko ako vždy si opäť robí prdél z národa. Jeho nikdy nič rozumného a múdreho ešte nenapadlo
matelko ako vždy si opäť robí prdél z národa. Jeho nikdy nič rozumného a múdreho ešte nenapadlo
ešte rok vládnutia tejto vlády a už ani za tou pecou nebudeme ležať
pán minister Lengvarský. Prečo meškajú s tou reformou? Prečo nerušia špitály? Ved´ je ich zbytočne veľa. A sú akurát len na oštaru
pán minister Lengvarský. Prečo meškajú s tou reformou, prečo ešte nerušia špitály? Načo nám sú? Len na oštaru
a ak rozum chýba, je to hotová katastrofa, pre občanov
to ani nie je o skúsenostiach , ale skôr o zdravom sedliackom rozume
a rešpektovať ústavu, nerobiť si z nej trhací kalendár
nástup na rajóny. Pán generál dajú vytrúbiť dozornému POPLACH
Slovenská vláda! BUDÍČEK! Vstávať! Tretia vlna k nám dorazila
ale veď oni tiež chcú mať ovečky v kostoloch a čím viac ovečiek v kostoloch, tým viac euríkov v kostolných pokladničkách. Ved´ o čom je RKC? Len o tých euráčikoch, aby tieklo
pani prezidentka kuknú sa na to, čo všetko majú na svedomí, ako Slovensko pri týchto neschopných borcoch pomaly, ale isto umiera. Je to ich vina
moc si toho nepamätáš. Si totálne neschopný dilino s deravým mozgom. Rok a pol stále tvrdím, že táto vláda nerealizuje pandemické plány do života. že zrejme ani nevedia čo to je
pani prezidentka kuknú sa na to, čo všetko majú na svedomí, ako Slovensko pri týchto neschopných borcoch pomaly, ale isto umiera
pani prezidentka kuknú sa na to, čo všetko majú na svedomí, ako Slovensko pri týchto neschopných borcoch pomaly, ale isto umiera
pani prezidentka kuknú sa na to, čo všetko majú na svedomí, ako Slovensko pri týchto neschopných borcoch pomaly, ale isto umiera
pani prezidentka kuknú sa na to, čo všetko majú na svedomí, ako Slovensko pri týchto neschopných borcoch pomaly, ale isto umiera
títo páni vo vláde to tak katastrofálne všetko zbabrali, že viac to ani nebolo možné
tento šašovič si ani neuvedomuje čo sa so Slovenskom deje, v akom svrabe Slovensko je
nič, len týranie a buzerovanie občanov a toľké tisíce zbytočne zomrelých.
Zdravotníctvo v ruinách, opäť začíname byť svetoví v počte mrtvych a nakazených a oni si spokojne spia a nič nerobia, ako nerobili celé leto. Pardón, robili, vybliakávali o očkovaní a teraz vybliakávajú o lockdowne a núdzovom stave. Ved´ oni ani nie sú schopní si uvedomiť , čo spôsobili svojou totálnou neschopnosťou , diletantstvom a neodbornosťou
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++
Odporúčame