ale veď Fico ani vláda nebráni žiadnym diverzantom ani gruzínskym ani americkým aby si zaprotestovali, ale slušne, v medziach zákona, nerobili škody a nerobili bordel a neprovokovali k tomu
ale veď Fico ani vláda nebráni žiadnym diverzantom ani gruzínskym ani americkým aby si zaprotestovali, ale slušne, v medziach zákona, nerobili škody a nerobili bordel a neprovokovali k tomu
kde to tá dotyčný pani Csila Dropová žije, zrejme nepočúva lóvenskú televíziu a rozhlas a nečíta lóvenské noviny, keď Fico zreteľne prehlásil, že vláda odstúpiť nemieni
tí americké agenti v slovenskej politike budú robiť bordel neustále, lebo sa domnievajú, že sú predurčení vládnuť
dávam autorovi veľké +, že si dal tú prácu a osvietil čitateľom právne vedomie. Toto by si mal prečítať , najmä tie zákony každý novinár, lebo tie otázky aké kladú koaličným a vládnym politikom je to hotová prirmitívna katastrofa, totálne právne nevedomei
prečo autor necitoval všetky slová a vety ako ich povedal povedal Gašpar? Len ideologicky a propagandisticky si vybral jednu a nedokončil ju. Už sa ani nedivím , že naše školstvo ma takú slabú úroveň že študenti vychádzajú málo vzdelaní a nedovzdelaní.
Podľa rétoriky autora ak vodári, vodní motoristi , člnkári a vôbec ľudia, ktorí idú na vodu si berú záchranné vesty, to je hned´ dôkaz , že sa idú utopiť?
pane Bože, o čom tu autor blúzní. Kde to žije? Odkiaľ berie inštrukcie, resp. dostáva informácie? O vystúpení z EÚ a NATO dáva signál akurát Šimečka a celá opozícia
vie si niekto predstaviť, že by viedol Slovensko niektorý opozičný líder? Ved´ tí nie sú schopní ani viesť a riadiť dvojmiestnu kadibúdku za dedinou
Koncepciu by sme mohli s výhradami aj kvitovať, keby sa nepodrývalo naše ukotvenie v EÚ a NATO. Súčasná eskalácia napätia, slová o destabilizácii krajiny, zasadnutie Bezpečnostne rady štátu hovoria však o tom, že premiér politiku na štyri svetové strany vôbec nezvládol.
bludy a opäť len bludy ktoré je schopný napísať len progresívny novinár
tento denník sa zrejme podľa toho ako tu čítam nebude volať Pravda, ale Progresívny soptík, presadzujúci záujmy a program jedinej správnej stany PS Podrýpavači Slovenska
ak niekto zneužíva svoju profesiu na to, aby politicky vystúpil z titulu svojej profesie a znemožnil nejakého politika ako človeka, svedčí to o nízkych charakterových vlastnostiach, doslova úbohosti týchto ľudí , ktorí nerešpektujú názory iných ľudí, voličov, ktorých strana voľby vyhrala. Profesná práca je práca a politika je politika, ale za vštekým treba vidieť človeka, najmä platí to pre lekárov
vidím, že autor ja úplne mimo, že o vzniku Smeru nemá ani šajnu. Preto píše takéto hlúposti, doslova drísty. Predtým bol Fico v SDĽ a rozpad SDĽ a vznik Smeru spôsobil vtedajší predseda SDĽ Migaš, z ktorého sa stal väčší kádehák ako z Mikloška. Pred voľbami ak bude SDĽ vo vláde, mal byť Fico ministrom spravodlivost. SDĽ vo vláde bola, Fico mal najviac hlasov , ale Migaš kreslo ministra spravodlivost zakšeftoval kádehákom za to, že mu dali post predsedu parlamentu. Tak Fico sa naštval a vystúpil z SDĽ a založil svoju novú stranu
aj dne sa vyštudovaný novinár / ťažká diagnóza/ Gábor Grendel do kamery vybliakával, že dve tretiny národa nechcú túto vládu a ďalšie okorenené prívlastky. Čo si o takom opozičníkovi možno myslieť? Primitívny blbec.
mám dojem, že všetci tu diskutujúci, mimo ferra a matry sa na to pozerajú veľmi zjednodušene. Čo sa týka vyhlásenia núdzového stavu. Ved´ ten núdzový stav nik nevyhlásil ako o tom šíria novinári aj opozícia. A mená, ktoré tu tiež niektorí diskutérry spomínajú. Zrejme majú predstavy, že to sú ako v tých amerických filmoch nejakí ozbrojenci vyzbrojení až po uši, z ktorých ide strach a podobné vizualizácie. Tá SISka môže mať zoznam nenápadných človiečikov či človiečíc , ktorí svojou činnosťou sa podieľajú na akciách proti vláde, resp. súčasnému " režimu" a týmto sa živia , čo znamená, že majú voje účty, na ktoré na túto činnosť im chodia peniaze zo zahraničia a podobné scénare
marqíz, nechápem prečo mi kladieš takúto otázku, , kedˇ ja sa protištátnou činnosťou nikde nezaoberám ani o nej nepíšem
aj mňa policajti nechceli vtedy pustiť na cintorín, hoci bol prázdny, nebolo tam ľudí
dnes cez obed si zaexceloval na ČT 24 magorením českých poslucháčov politolog Samuel Abrahám. Podľa jeho politickej minulosti znalci politiky vedia za koho kope, ale korunu všetkému nasadil, ked´ použil doslova klamstvá, že opozícia je obviňovaná nevinne, že opozícia nemá záujem na nepokojoch, protestoch, že opozícia nemá záujem na predčasných voľbách, že to všetko organizujú a stvárajú ten neporiadok mimovládky.
dnes cez obed si zaexceloval na ČT 24 magorením českých poslucháčov politolog Samuel Abrahám. Podľa jeho politickej minulosti znalci politiky vedia za koho kope, ale korunu všetkému nasadil, ked´ použil doslova klamstvá, že opozícia je obviňovaná nevinne, že opozícia nemá záujem na nepokojoch, protestoch, že opozícia nemá záujem na predčasných voľbách, že to všetko organizujú a stvárajú ten neporiadok mimovládky.
dnes cez obed si zaexceloval na ČT 24 magorením českých poslucháčov politolog Samuel Abrahám. Podľa jeho politickej minulosti znalci politiky vedia za koho kope, ale korunu všetkému nasadil, ked´ použil doslova klamstvá, že opozícia je obviňovaná nevinne, že opozícia nemá záujem na nepokojoch, protestoch, že opozícia nemá záujem na predčasných voľbách, že to všetko organizujú a stvárajú ten neporiadok mimovládky.
dnes cez obed si zaexceloval na ČT 24 magorením českých poslucháčov politolog Samuel Abrahám. Podľa jeho politickej minulosti znalci politiky vedia za koho kope, ale korunu všetkému nasadil, ked´ použil doslova klamstvá, že opozícia je obviňovaná nevinne, že opozícia nemá záujem na nepokojoch, protestoch, že opozícia nemá záujem na predčasných voľbách, že to všetko organizujú a stvárajú ten neporiadok mimovládky.
dnes cez obed si zaexceloval na ČT 24 magorením českých poslucháčov politolog Samuel Abrahám. Podľa jeho politickej minulosti znalci politiky vedia za koho kope, ale korunu všetkému nasadil, ked´ použil doslova klamstvá, že opozícia je obviňovaná nevinne, že opozícia nemá záujem na nepokojoch, protestoch, že opozícia nemá záujem na predčasných voľbách, že to všetko organizujú a stvárajú ten neporiadok mimovládky.
Odporúčame