odkedy ste tu zaviedli samoobsluhu?
ešte nie je, ešte na to neschválili zákon, aby mohli až do dna povymetať ten progresívny chliev
aj včera večer v TV debate na RTVS 24 bol nútený poslanec Smeru Gluck slušne upozorniť moderátora , až si z neho nerobí kladenými otázkami srandu
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
Hynčica bol objektívny, hovoril rozumne, ale keď naskočil ten slovenský hlupák som to radšej prepol
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
keď tam naskočil tento hlupák, ja som to radšej prepol, ale ten Čech pred ním hovoril celkom rozumne
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
To by nebola protislovenská, protivládna televízia STVR 24, keď si zavolala po tlačovke Fica nejakého protislovenského mudrľanta, bezpečnostného analytika Bednára, ktorý púšťal primitívne a hlúpe balamutiny do éteru a strašil ľudí vládou a vyhlásením núdzového stavu, napriek tomu, že Tibor Gašpar, traja podpredsedovia NR SR a dokonca aj samotný Fico vyhlásili v tlačovke, že žiadna mimoriadna situácia ani núdzový stav sa vyhlasovať nejde.
a pán Matovič boli veeeeeeeeeeeeeeľľľľmi múdry človek, žiadny šialený blázon
ale psychiatri, aj LOZ s Visolajským by to vedeli veľmi dobre, dokonca aj viac. Možno sa v budúcich voľbách objavia niektorí z ních na kandidátke PS
plyn v Rusku Fico vybavil, akurát vo vrecku preniesť ho sa mu nedá. Na to potrebuje rúru cez Ukrajinu
lebo pokiaľ je vojna, to Zelenskému sype. Nebyť vojna, nemať Zelenský money. Preto byť vojna.
zahraniční novinári prítomní vo zvýšenom počte v Bratislave budú zajtra sklamaní. Majdan , protivládny puč nebude, vláda zabezpečí potrebné opatrenia
veď o tom ja správa SIS a preto zvolal Pellegríni a Fico bezpečnostnú radu
Odporúčame