áááááááááááááá, čeeeees práááááááááááááci , česť tvojej statočnej , súdruh žandár
áááááááááááááá, čeeeees práááááááááááááci , česť tvojej statočnej , súdruh žandár
zbytočne Zelensky nehovoril, že bojuje aj za nás, akurát zabudol povedať , že to bojuje za Progresívne Slovensko a za Šimečku
hééééééééééééééééééééééj Matelko, Matelko, ko, ko, ko, zajhraj mi na tenko , ko, ko, ko, natú tenku strunu, nu, nu,nu, nu hejzunuzunu zunu .nu.nu.nu
roztrhlo sa so šimečkármi vrece, dáva sa im na vedomie, že žiadny majdan nebude, že výsledky volieb platia sťa písmo sväté, akurát im môže vláda zabezpečiť ostré nože a britvy. aby sa rozkrájali na marné kúsky, keď z majdanu nebude nič
a urobila dovetkára. Ak by si chcel robiť náčelníka Apačov,, môžem ti to zariadiť na /strednom výbore progresívcov, mám tam známosti
aaaaaa jedna trafená husička už zagágala
Šiemčka akurát každodenne ukazuje aký je hlupák a Grohling, Kolíková takisto
asi Trump zabudol, že vyhlásili voči Rusku sankcie
vláda napadla po atentáte na Fica, opozícii nevyšiel pád vlády v realizácii LOZ a Visolajského, potom zapojili progresívci do boja proti vláde a jej pádu psychiatrov a psychológov, vyburcovala zlú náladu u občanov hackerským útokom na kataster a teraz chce dosiahnúť pád vlády majdanom, protivládnym pučom
je zábavné a veľmi srandovné počúvať, resp. čítať tie opozičné drísty
Trump nasadí Rusku vysoké clá na mekáče a hamburgery v ních
to ako počítajú Ukrajiinci zabitých a zranených nepriateľov? Trochu divné tvrdenie. Zrejme to majú už dopredu naplánované
trdielko progresívne, právne a ústavne nevedomé, parlament tvorí 150 poslancov strán zvolených v demokratických voľbách, nie platcov dane
ale keď bučíš, musíš si strčiť prst do ritnej dierky, vtedy to bučanie je také mohutnejšie , v basovej tónine, ako keď Eduard Haken spieval Svätopluka na lodi pod Devínom v roku 1968. Bola to krása, radosť to počúvať
vidím, že nie si až taký progresívny hlupák, že vieš aj slušne pozdraviť starších ľudí
no vidíš, som veľmi rád, že si pochopil ako bučia kravičky, naše dedinské, slovenské nie tie panelákové bratislavské, progresívne
a mýlia sa, že vláda a Fico sa zodpovedajú opozičným poslancom, kto im to vysvetlí?
Dokáže niekto vysvetliť opozícii,že kto všetko, rep. čo je to parlament, teda NR SR? Lebo oni ani netušia kto to je, domnievajú sa, že sú to len opoziční poslanci
opozícia ako hlúpa zvoláva mimoriadnu schôdzu parlamentu aj keď vie, že parlament nebude uznášaniaschopný. Poukazujúc na to, že vláda sa zodpovedá parlamentu, ale" pošahaná" opozícia nie je parlament
to napísal takú kravinu, že takú nie je schopný napísať ani malý Jožinko z V.B. Vivat a la progresso Slovaka
Odporúčame