Tusk ja zradca V 4
Tusk ja zradca V 4
zrejme Zelenský nakázal
aké klamstvá, nekecaj sprostosti, ale buď konkrétny, obsahujú moje príspevky, ktoré mi dnes vymazali a nielen v tomto článku. Jedine, že nehlásame tú "jedinú správnu pravdu"
bude nová V4 o dva roky Slovensko, Maďarsko, Česko, Rakúsko a možno i Srbsko
bol by len ako úbohý učeň
lebo na patagónskych náhorných plošinách sa mu nedali chytiť veľryby grónske
odpoviem ti čínskym pozdravom: vol oker nostre
ja sa domnievam, že Čaputovej radil Valášek, lebo ten slušácky štýl neslušnosti a drzosti majú rovnaký
keď ju omaľujem neslušne slušnými slovami, resp. skutkami ako ona , tiež budem slušný?
to bude musieť Zelenský počítať so vstupom do Ukrajiny Eú minimálne až o 12 rokov, lebo skôr opozícia vyhrať voľby na Slovensku nemá šancu
to sa budú musieť tí Ukrajinci poďakovať Zelenskému za jeho skvelú a prezieravú politiku voči Slovensku
pene Bože odpusť tým nevedomým cenzorom, že nevedia čo činia a neručia za svoje konanie pri mazaní príspevkov
nemôže ísť do Kyjeva, lebo hrozí, že skončí ako tí v Buči a potom to zvalia na Rusov
a tu demokratickí soudruzi po americky vyškolení cenzori všetky príspevky vymazali, zrejme to neboli tie jediné správne názory, ale boli to iné názory, ktoré zástancom demokracie nevoňajú
v blogu realistu o študentovi Omaníkovi soudruzi po americky vyškolení cenzori to všetky vymazali, zrejme to neboli tie jediné správne názory
v blogu realistu soudruzi po americky vyškolení cenzori to všetky vymazali, zrejme to neboli tie jediné správne názory
to opäť skrachuje zopár fabrík a zvýši sa nezamestnanosť, ako pri sulíkovom strčení hlavy do piesku sťa ministra hospodárstva, po zdraženi energií po vyhlásená sankcii Rusku
to trdlo Juríkovie z PS teraz na TA 3 tvrdí, že ak nebudeme dodávať elektrinu na Ukrajinu, tak tie čerpadlá, ktoré tlačia plyn pre Slovensko budú stáť. nedokáže jej niekto, babe jednej vysvetliť, že tie čerpadlá od 1. januára už vlastne stoje, plyn netlačia, už elektrinu nepotrebujú
Odporúčame