tu nejde o Ukrajinu, Ukrajinci sú každému ukradnutí, tu chce zelený bohatnúť na vojne byť nelegálnym prezidentom
tu nejde o Ukrajinu, Ukrajinci sú každému ukradnutí, tu chce zelený bohatnúť na vojne byť nelegálnym prezidentom
máme demokraciu, tú originál americkú, zvykajme si
až 500 ľudí protestovalo vo Viedni
van der Bellen sa zobudil veľmi neskoro zo svojho politického spánku
takto jednoducho môže položiť otázku len primitívny progresívec
vieš si vôbec predstaviť čo by sa v okolí Kurska stalo? Vidím, že nie. Ved´ tam je ruské obyvateľstva a to používajú Ukrajinci ako živé štíty . Ak by to Rusi všetko rozbombardovali , by tam síce neostal kameň na kameni, ale straty vlastného civilného by boli stonásobne vyššie. To by volo vraždenie vlastného národa
Kubko nevedomý budú spasení a ty prídeš určite zaživa do neba
každá vojne ja zlo a podporovaním vojny každý deň zomiera viac a viac životov
aj Slovensko je silné / po Naďovi/
ten minister to bude zrejme taký poľský Matovič
lebo rozumný a múdry človek a už tobôž nie špičkový politik sa takto hlúpo vyjadrovať nemôže. To svedčí o jeho totálnej neschopnosti byť ministrom
poľský minister je hlupák a bieda Poliakom ak majú takúto hlúpu vládu
rakúsky prezident presne ako Macron špekuľoval až došpekuľoval, na úkor rakúskych občanov
a atomové ponorky budú lietať vzduchom, namontujú im vrtule
Šlovenské železnice Mikloš tak sprivatizoval, že ich rozdelil na tri firmy, nákladnú dopravu predal zahraničným investorom, lebo bola zisková, osobnú dopravu a údržbu železníc, budovy, ich prevádzku nechal štátu, lebo boli a sú stratové. Jedinú ziskovú osobnú dopravu na trati Komárno _ Bratislava zabezpečuje súkromný prepravca
veľmi rád by som vedieť, ak vojna na Ukrajine skončí, koľko sa Ukrajincov , ktorí tak vojnou trpia, z celej Európy, vrátane Slovenska vráti domov
veľmi rád by som vedieť, ak vojna na Ukrajine skončí, koľko sa Ukrajincov , ktorí tak vojnou trpia, z celej Európy, vrátane Slovenska vráti domov
do roku 1989 nám posielali peniaze, za pobyt vojsk ZSSR na našom území, žili za svoje, teraz tie vojská NATO dislokované na území Slovensku musíme živiť my
to sú stratové podniky, preto ich nik nechcel sprivatizovať
veď práve, toľko rozhľadní, cyklotrás, peších zón, verejných WC ,koľko nám zaplatí Brusel, týmito stavbami veeeeeeeeľmi skoro doženieme západ, skôr nikdy
Odporúčame