lebo Ukrajinec, ak si k nemu chrbtom ti vrazí dýku do chrbta, známa to pravda naších predkov
lebo Ukrajinec, ak si k nemu chrbtom ti vrazí dýku do chrbta, známa to pravda naších predkov
rýdzo progresivistické, bratislavskokaviarenské, slniečkárské názory, že "študenta treba rešpektovať", ale študent pána prezidenta pri oficiálnom protokolárnom akte rešpektovať nemusí
Ukrajinská šampiónka vo veslovaní Larisa Žalinská utiekla do Ruska. Športovkyňa bola počas vojnového konfliktu členkou Národnej gardy Ukrajiny. Využila príležitosť opustiť krajinu, odísť do zahraničia a následne sa presťahovať do Ruska.
rýdzo progresivistické, bratislavskokaviarenské, slniečkárské názory, že "študenta treba rešpektovať", ale študent pána prezidenta pri oficiálnom protokolárnom akte rešpektovať nemusí
rýdzo progresivistické, bratislavskokaviarenské, slniečkárské názory, že "študenta treba rešpektovať", ale študent pána prezidenta pri oficiálnom protokolárnom akte rešpektovať nemusí
možno by som ho " žrať" nemusel , ak by jedná bláznivá neschopná ženská v Bruseli neudelila Poľku výnimku na prevoz ukrajisnkého obilia do tretích krajín
rýdzo progresivistické, bratislavskokaviarenské, slniečkárské názory, tak študenta treba rešpektovať, ale študent pána prezidenta pri oficiálnom protokolárnom akte rešpektovať nemusí
ano, ja som si to uvedomil, ale už to tam viselo
keď tí pravďáckí proamerickí chytráci diskusiu k článku o slovenskom chlebe nepustili. Prečo asi? Lebo demokracia progresívna je ohrozená? Alebo tvrdá goebelsovská cenzúra?
rýdzo progresivistické, bratislavskokaviarenské, slniečkárské názory, tak študenta treba rešpektovať, ale študent pána prezidenta pri oficiálnom protokolárnom akte rešpektovať nemusí
rýdzo progresivistické, bratislavskokaviarenské, slniečkárské názory, tak študenta treba rešpektovať, ale študent pána prezidenta pri oficiálnom protokolárnom akte rešpektovať nemusí
taký chlieb je určený bratislavským pouličným protestantom a pánom z bratislavských panelákov
tak to sú tí vo svete preslávení gymnazisti, ktorý sa vysmievali seniorom. Zrejme vedenie školy se venuje viac politike ako štúdiu
ak to píšu slovenskí, demokratickí, po americky preškolení novinári tak pravda bude niekde úplne inde. Skutočnosý priebeh bude prekrútený o 360 stupňov.
najhoršie na tom živote každodennom je skutočnosť, že musíme ráno začínať jedením nejedlého hnusné chleba z ukrajinského obilia už 22 mesiacov. To nie je zdravý slovenský chlebík, to je ako guma zmiešaná s plastelinou.
najhoršie na tom živote každodennom je skutočnosť, že musíme ráno začínať jedením nejedlého hnusné chleba z ukrajinského obilia už 22 mesiacov. To nie je zdravý slovenský chlebík, to je ako guma zmiešaná s plastelinou.
sa divím slečne Plavákovej , že ako vyštudovaná právnička nerozozná oficiálny protokolárny akt v prezidentskom paláci od pouličných rečí
najhoršie na tom živote každodennom je skutočnosť, že musíme ráno začínať jedením nejedlého hnusné chleba z ukrajinského obilia už 22 mesiacov. To nie je zdravý slovenský chlebík, to je ako guma zmiešaná s plastelinou.
Odporúčame