keď sa jej moderátor pýtal na nejaké konkrétne veci, nedokázala mu odpovedať, len omieľala doookola stále tie isté trepaniny
keď sa jej moderátor pýtal na nejaké konkrétne veci, nedokázala mu odpovedať, len omieľala doookola stále tie isté trepaniny
nemá kedy, musela púšťať do svete v TV debate holohumnicové otrepané vylomeniny
a téééééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeees prááááááááci
najmä keď spomínala odborbníékov z kultúry, ktorí sú proti ministerke Šimkovičovej, akurát nepovedal, že tí kvázi odborníci z kultúry sú práve tí, ktorí bezbreho sa priživovali na dotáciách Fondu pre rozvoj kultúry a nová ministerka im tieto peňazovody , ktorými odtekali obrovské peniaze zo štátu preťala
ešte si pani Petrík k tým perám napichaným botulotoxínom mohla nechať potetovať celé telo
telekom, súdiac podľa tvojich rozumových úvah ,ty si práve ukončil špeciálnu základnú kolu
Pani Petrík len nestále dookola opakovala otrepané nezmyselné , progresívne, opozičné otrepané povedačky a potvrdila huliakovo hodnotenie, že sa správala ako bezmozgová, štekajúca, besná psica
podľa vyjadrenia "pucfleka " generála Viesta celú poslednú noc na Donovaloch generál Viest preplakal ako " malé decko". Vyjadroval sa , že keď ho presviedčali aby prevzal velenie povstaleckých jednotiek sľubovali mu Londýn aj Moskva všestrannú, najmä materiálnu pomoc , ktorej sa však nedočkal. Ráno dal nastúpiť zostatok povstaleckých jednotiek, predniesol im prejav, zbavil ich prísahy s tým, že povstalecká armáda končí a kto chce môže ísť domov a kto chce môže pokračovať v boji s partizánmi
ak by si náš veľvyslanec dovolil také niečo v Londýne, by ho britský minister s premiérom poslali prvým eroplánom domov
pán veľvyslanec aj britská vláda sa zrejme domnievajú, vo svojej šovinistickej nadutosti, že sú nám nadriadení a my ich nesvojprávní vazali . Zrejme oni majú v kalendároch 19 storočie a my už 21. storočie
že sa liečilo počas kovidu cez telefón, to nezvládla vláda a minister zdravotníctva manažovanie kovidu
a že sa liečilo počas kovidu cez telefón, to nezvládla vláda a minister zdravotníctva manažovanie kovidu
kde vládne kapitalistický spoločenský systém, tam je všetko o rozkrádaní jednotlivcov na úkor ostatných a na úkor celej spoločnosti, a zdravotníctvo nie je výnimka
je to podúrovňový, suterénový hnus, tieto predvolebné kampane v kvázi demokratických krajinách, čo by nemalo mať miesto vo vyspelej slušnej, kultivovanej spoločnosti. Takéto niečo za socializmu neexistovalo, zrejme socializmus myl vyššiu spoločenskú a ľudskú úroveň
autor blogu má 100% pravdu. Napríklad tu nikdy nebolo, aby 30 - 45 roční mreli na infarkt, či iného zlýhania obehovej činnosti ľudského tela
sotva pochopí, lebo hlupák zostane vždy len hlupákom
a tá druhá, ktorá zostane bude udelená Sulíkovi za "rovnú daň, ktorá navrhol sťa miklošov poradca ako ekonomický vzdelanec Miklošovi
ale veď bača Ondrej Jarkovi vystrúha krásnu nobelovú cenu z vrbového dreva, alebo vyreže z takého véééééééééééééľkeho zemiaka
Odporúčame