to je záležitosť samosprávneho kraja, nie Druckera
to je záležitosť samosprávneho kraja, nie Druckera
by mu príslušní ukázali, čo je americká demokracia
a riaditeľ školy by už druhý deń nebol riaditeľom
chcel by som vidieť ten mediálny rámus všetkých médií, najmä progresívcov po Bratislave, ak by si robili študenti iróniu z LGBT alebo z Teplárne. To by chodili démarše až Washingtonu aj Bruselu
to potom boli chudáci všetci novinári aj média, lebo nedovolili šírenie irónie na podpredsedníčku PS Čaputovú, všetko mazali, Bola viac chránená médiami ako Lurdská panenka Mária
to mladí v Bratislave sa svojsky zabávajú, neberme im to. V lete majú LGBT, pred zimou halloven. Neoslavujú oslobodenie Bratislavy, ale Deň D, 6. jún , idú skrátka s dobou. Chápme to ako inakosť progresívnych fanúšikov a voličov
treba to chápať tak , že mladí ľudia sa idú po.r.ť za Amerikou a ešte k tomu z progresívnej Bratislavy. Taký halloven , je to americké ,Slovákom nič nehovorí , u nás máme iné zvyky a tradície
ta v tomto s tebou súhlasím
v roku 2020 som mal valorizáciu podľa zákona schváleného Smerom 19,89 E, ale od roku 2021 schválenú matovičmi , sulíkmi , kollármi len 4,89 E až do roku 2023. Tak nevoľ potom Fica
primitívny progresivček z Požoňa, ktorý verí, že očkovaním Pfizerom neochorie na kovid
to len súdružka Čaputová bola chránená, mala imunitu, čo len slovko na ňu, už všetky noviny to mazali
u nás dôstojne prežijú akurát lekári, aj tí dokonca "lebo Fico" štrajkujú
veď nech uznajú mladým nevedomým teliatkám, že nevedia čo činia. Stále platí: mladý človek, hlúpy človek
panebože, čím nás to kŕmia, včera som pozeral na masla z obchodu a doba trvanlivosti pol roka. To snáď nie je možné.
je to prirodzené, nebude na prvé stretnutie, na ktorom sa jedná o nahlásenie majetku nebohého dedičov z celého Česka, Slovenska a možno i ďalej
nadpsi aj článok hodný odborníkov - ekonómov Matoviča a Hegera, neberúc do úvahy, že je aj vyložene propagandistický
pán Bph zaplať tejto vláde, že si budeme mať za čo urobiť šťastné a veselé opäť socialistické Vianoce
a prezidentka nad nimi držala ochrannú ruku, v mene svojich pánov, ktorým verne slúžila
veď bolo hned´ od počiatku jasné, že vláda bez dôvery parlamentu hrubo porušovala zákony a ústavu. Na rade sú OČTK
Odporúčame