keď ho odsúdili prvykrát ešte novela nebola na svete
keď ho odsúdili prvykrát ešte novela nebola na svete
skôr by malo byť napísané "Morálne ťažko skúšaný útvar v strednej Európe s názvom Slovenská republika má v novodobých dejinách obrovské šťastie, že existuje v ňom bývalý modrý anjel"
modrý anjel je vždy len anjel a preto nemôže byť odsúdený, lebo je to " náš človek" , poveli by lipšici a čurilláci aj Pamela
nie je to len trestný čín krátenia dane a odpočtov DPH, ale aj ukradnuté pozemky vo Veľkom Slavkove, tiež jeho spoločnosť bola súdmi stíhaná v Česku, takže nie je to náhoda, len jeden skutok, je to zrejme chornické
Keby to boli len tie daňové trestné činy, ale čo tie jeho podvody z pozemkami vo Veľkom Slavkove? To už nie je náhoda, to je notorické.
ospravedlňujem sa Pravde, príspevky mi nevymazali boli v inom blogu
Keby to boli len tie daňové trestné činy, ale čo tie jeho podvody z pozemkami vo Veľkom Slavkove? To už nie je náhoda, to je notorické.
Keby to boli len tie daňové trestné činy, ale čo tie jeho podvody z pozemkami vo Veľkom Slavkove? To už nie je náhoda, to je notorické.
a nemá sa prečo dotačná blogerka za Kisku Hanbiť? Veď bol hanbou Slovenska, ale je " náš" a preto je nepotrestateľný
a jejej soudruzi z Pravdy mi celkom demokraticky, po americky vymazali všetky moje príspovky, lebo Kiska je " náš", teda ich človek ako Čaputová
Aj progresívny poslanec Dubéci to povedal na rovinu, že Fico je vinný za to, že zdraželo maslo nielen u nás, ale v celej Európe a pritom Fico sľuboval zlacnenie potravín
matoviči a sulíci, keď ste skončili boli Slovensko úplne v ekonomickej polepšovni
na 6 - 12 mesiacov a potom už žiadnych Ukrajincov nebude, len Ukrajinky a Ukrajinčatá
lepšie urobíš a múdrejší budeš ak si preštuduješ zákony. Tiež som podnikal tak som zákony mal v malíčku
tu neplatí princíp, tu platia zákony a tie hovoria jasne, kedy sa daňovník dopustí trestného činu daňového podvodu krátenia dane, alebo neoprávneného odpočtu DPH. Trestný čin to nie je, ak dańovník sam v opravnom daňovom priznaní napraví svoju chybu, učiní účinnú ľútosť a daň vráti, resp. doplatí. Ak na to príde daňový úrad je to trestný čin, bez ohľadu na to že príjme účinnú ľútosť a daň doplatí alebo vráti odpočet DPH. A tohoto sa dopustili obaja, Bašternák aj Kiska
preboha, nehanbíš sa Trend uviesť ako zdroj? To ak keby si uviedol Moniku alebo Pamelu
keď Lipšic má tie americké školy, tak si priniesol k nám aj tie americké - demokratické zvyky, ktorými zavíril aj náš trestoprávny systém
Odporúčame