ale veď čo im bráni odísť do Nemecka, už tam mali dávno byť a nie balamutiť tu celý národ
ale veď čo im bráni odísť do Nemecka, už tam mali dávno byť a nie balamutiť tu celý národ
ak by zostali komunisti pri moci už ju máte dávno postavenú, ale komunsiit padli, tak rozostavanú nemocnicu nemal kto dostavať
prečo by sa ti mal ospravedlňovať? Ved ti nič zlého nespravil, to by si sa potom aj ty ako milovník kapitalizmu mal ospravedlniť Slovákom za tých 21 tisíc zbytočne mrtvych počas kovidu
mám dojem, že je predčasné hodnotiť novú hymnu, kedˇ ešte ju nik nepočul, ešte nie je na svete
oni nekopú za nikoho, oni kopú proti - Dankovi
Vilko, prečo sa zhadzuješ s takýmito primitívnymi argumentami. Horšie ešte len bude, ak nebudeme brať ropu a plyn priamo z Ruska, ale cez Ameriku
Vilko aj s tými ITčkármi to nie je až také rúžové ako píšeš, závisí to od toho v akej firme
mám dojem, že si prestrelil s tými daňami a odvodmi 2 tisíc E zo 4 500 E.
tie požiadavky LOZ a vôbec ich rétorika je taká skôr mimozemská alebo mimoslovenská, ako keby tí lekári nežili na Slovensku a nevideli nič, čím trpí celá spoločnosť po troch rokoch rozkrádačskej politiky predlošlých vlád, vidia len svoje lekárské "fleky" a pritom Brusel Slovensku dáva damoklov meč na krk kvôli obrovsky zadlženému štátnemu rozpočtu. A tá detinská požiadavky ohľadne prevodu nemocníc na a.s., že je to skrytá forma privatizácie je detsky smiešna a naivná. Okrem toho, za vlády Fica sa nikdy nič neprivatizovalo
ako naschvál , za ministra Pentliarika sa zrušila väčšina infekčných oddelení v nemocniciach na Slovensku. Aj pri kovide to bolo poznať
a že ľudia nepestujú nič na poliach? Len preto, že keď zasejú alebo zasadia už nepožnú ani nevykopú zožne lesná zver, raticová, diviaky, ktorá je tiež premnožená. Ideálne by volo ako kedysi nechať lesnú zver reguľovať poľovníckym združeniam, štát to nič nestojí ako teraz celé tie ochranárske a zásahové ansámble
s takými " požiadavkármi" akí sú lekári v súčasnej situácii, v akej sa Slovensko nachádza len tvrdo
Jeseňák má na to triezvy pohľad, ale veď lekári nech idú " na vander " do sveta", kde im budú pečené holuby ako na Slovensku do úst padať?
to je všetko dôsledok dankovej vydieračskej politiky, jeho nášlapné míny. hodené do slovenskej politickej scény
je mi trápne debatovať na takejto primitívnej úrovni. Fico pozerá dopredu, nielen čo je dnes, ale že aj zajtra je deň a potom Rusko nemá ani takú armádu ani výzbroj, aby bojoval po zemi v Európe, nemá útočnú vojenskú doktrínu, má obrannú
Fico správne nevidí budúcnosť v EÚ a USA, lebo politika bruselských papalášov vedia celú EÚ, ale najmä štáty bývalého východného bloku do poslušnej, otrokárskej , vazalskej pozície a USA takisto, preto je potrebné, aby Slovensko viedli politici, ktorí ktorí presadzujú nezávislú, svojprávnu politiku, výhodnú pre Slovensko
a tobôž už nie proamerickú, akú si poslušne vyžaduje Biely otec z Uošingtnu
Fico robí koaličnú politiku , pronárodnú, proslovenskú nie proopozíčnú
Odporúčame