poniekorí to nazývajú profesionálne deformácia
poniekorí to nazývajú profesionálne deformácia
Bachmut bo povestný tým, že tam Rusi zabili príslušníkov vojenských jednotiek NATO
dávam autorovi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ďalší, ktorí naletel hlúpym, neodborným , diletantským kydom novinárov
z čoho má strach Čaputová? No predsa, že by sa konalo v Bystrici repeté, t.zn. obrovský piskot národa , aký zažila keď fujazdila v limuzíne naposledy z oslavy SNP
pán profesor na Ekonomickej univerzite vo Viedni akosi prizabudol na hlavných aktérov - deštruktérov striedmosti na politickej scéne na Slovensku Šimečku, Grohlinga, čurillákov a lipšicov pod hojným krytím prezidentky Čaputovej ,ktorí tvoria leví podiel nestability a zurvalstva v súčasnej slovenskej politike
Na krízových odboroch všetkých ministerstiev aj úrade vlády boli založené zložky vo fascikloch z názvom: " Plány činností po napadnutí zbraňami hromadného ničenie - bojovými biologickými prostriedkami" , čo v laickej reči znamená tzv. pandemické plány. Čiže stačilo z trezorov na krízových odboroch úradu vlády aj jednotlivých ministerstiev vytiahnúť tieto zložky dať príkaz vykonávať všetky činností v celom hospodárstve tak, ako boli podrobné rozpísané v týchto plánoch. No to by vtedajší páni premiéri aj ministri museli vedieť " čítať a písať".
pánboh zaplať za takých vedcov, ktorí boli vedcami počas kovidu ako Klemba, Jarčuška, Sabaka....
najmä dôchodcom ich dal, keď ficovu valorizáciu 19,89 E mi znížil na 4,98 E
po Matovičovi a Hegerovi to nik ani za 20 rokov dohromady nedá
to aj Hitler tak plánoval vieme ako dopadol...
slovenká rozprávka začina takto: Bol jeden špeciálna prokurátor a ten si vytvoril tím sebepodobných prokurátorov aj bol zeložený tím špoeciálnych vyšetrovateľov jedne ich najvrchnejší šéf z malého televízneho kolotoča im ukazoval prstom, koho majú zatvoriť a a oni skutočne zatvárali, aby to bolo právne dôveryhodne vybrali si ďalších zločincov, ktorí spáchali trestné činy a tým sľúbili slobodu ak sa dajú preškoliť na kajúcníkov a tak sa na kajúcníkov preškoliť dali a začal sa pohon a zatvaranie ľudí , ktorí boli nepohodlní majiteľovi toho malého televízneho kolatoča
ďalší z výdobytkov sú tie zapichovačky nožmi od detí v školách, takisto strata bezpečnosti v nočných a odľahlých uliaciach
ale veď zato ich oblbovať môžu a sľubovať im modré z neba, len preto , aby bojovali s Rukom. To potrebuje biely otec z Uošingtnu
ten hrobár ukrajinského ľudu si neželá koniec vojny, stále bude viesť ukrajinskú armádu k víťazstvu lebo pokiaľ je vojna je prezidentom. Nebyť vojna, nebyť už prezident
ďalší Grohling aj Kolíková na obzore, resp, výmyselník klamstiev ako oni
ako zbraňou Šimečka bojoval takou zbraňou hynie. ach bože, keby len toho rozumu viac mal, možno by z neho aj niečo bolo
Odporúčame