nemýlim. Minister hospodárstva je zodpovedný za to, že musí mať v zásobníkoch štátnych hmotných rezerv zásoby ropy a plynu na 90 dní. Takže to tu Sulík káže bludy a porušuje zákon
nemýlim. Minister hospodárstva je zodpovedný za to, že musí mať v zásobníkoch štátnych hmotných rezerv zásoby ropy a plynu na 90 dní. Takže to tu Sulík káže bludy a porušuje zákon
Sulík cigáni, až sa hory zelenajú.Ako minister hospodárstva porušuje zákon o hospodárskej mobilizácii, podľa ktorého ako minister hospodárstva zodpovedá za to, že v bude mať v zásobníkoch štátnych hmotných rezerv zásoby ropy a plynu na 90 dní. Čiže nie pre bežnú spotrebu, ale ako štátne hmotné rezervy .
podľa zákona o hospodárskej mobilizácii zásobníky majú byť neustále naplnené na 90 dní a majú slúžiť výhradne ako štátne hmotné rezervy. Nie sú preto určené na bežnú spotrebu
ano Ukrajine tí naši potentáti nám zoberú a budú dodávať reverzom na Ukrajinu, lebo biely otec z Uošingtnu tak rozkáže
pamätám si energetickú krízu za prvej ficovej vlády, keď Ukrajina kradla plyn a všetky fabriky na Slovensku boli odstavené, akurát domácnsoti boli zásobované plynom,a by mohli kúriť, lebo plynu nebolo
ja mám pocit, že som ti odpovedal a celkom zrozumiteľne
nech sa novinári nepýtajú zavádzača Sulíka a riaditeľa SPP, ktorí tvrdia, že vykurovaciu sezónu majú zaistenú, ale nech sa spýtajú riaditeľov fabrík, ktoré ku svojej existencii potrebujú plyn. Len vtedy získajú objektívne informácie
za nacistického Nemecka sa mohla púšťať do sveta len jedna jediná propaganda goebelsovská
Veľmi dobre si pamätám na energetickú krízu za prvej ficovej vlády, keď ukrajinskí údajne bratia - zlodeji kradli plyn a Rusi nám ho odstavili a všetky fabriky stáli, lebo plné zásobníky stačili dodávať len domácnostiam, aby ľudia nemrzli
veď podľa zmluvy Nemecka s ruským dodávateľom plynu už v súčasnosti mali Nemci aj celá západná Európa odoberať plyn cez NORD STREAM II.
Nemecko podľa zmluvy s ruským dodávateľom už malo odoberať v súčasnosti plyn cez NORD STREAM II.,
tan zbalamutený investigatívec, ktorý napísal tento článok nenašiel odvahu a charakter sa ani podpísať
že nemá Sulík v ruke žiadnu zmluvu s Rusmi, mal by Sulík odstúpiť
Sulík nechce platiť rubľami, tak neposielajú
SPP matka, ale dcéra, cez ktorú sa prelievajú všetky platby zahraničný investor nepustil
ak by si objednal by neškrtili
Odporúčame