prečo ľudí, ktorým zostal rozum v hlave a vedia ho používať proti magoristickým politikom a majnstrimákom nazývaš prorusáckymi indivíduami?
prečo ľudí, ktorým zostal rozum v hlave a vedia ho používať proti magoristickým politikom a majnstrimákom nazývaš prorusáckymi indivíduami?
na Ukrajine nezostane kameň na kameni, akurát farmári, ktorí sa držia svojej zeme a do rozbombardovaných miest nasadia soudruzi enviromentalisti z Eú medvede, vlky a divé svine
cha, cha., cha, cha, Turecko už onedlho 40 rokov čaká na vstup do Eú a tak bude čakať aj Ukrajina
ja sa presťahujem na Čukotku a tam neuvidím , nepočujem žiadnych fašistov, ani banderovcov, ani žiadnych amerických agentov a dokonca ani Sereši tam nedosiahnu svojími špinavými paprčami
máme na Slovensku nacistov a fašistov, ale kotlebovci to určite nie sú
už len aby čím skôr nastúpil do funkcie premiéra Fico, to je jediné riešenie pre demokratické Slovensko, inak bude Slovensko fašistické
USA je preto zábavná, že sa tam dajú sfalšovať voľby podľa želania " demokratickej väčšiny".Možno budúce voľby budú už aj u nás také
Ukrajinu už nik nevzkriesi, bude na to horšie ako Urundi Burundi dohromady s Bangladéšom
že dopadla Ukrajina ako dopadla je dielom fašistických banderovcocc, ktorých usáci majdanom dostali k moci
konečne by Slováci opäť lepšie žili a najmä zavládlo by na Slovensku, právo, spravodlivosť a poriadok a sloboda slova
Nicholson nebol na Slovensku ako novinár, ani ako turista, ale ako agent amerických spravodajských služieb. Teraz je v Kanade, oženil sa druhykrát, nikde nerobí a krásne si žije. Z čoho? Kde zrazu nabral peniaze?
aký názor, veď v každom vystúpení bezhlavo a bezrozumu omieľa túto vetu
ak by sa kúpili v Amerike o dva triskáče menej, možno by to v budúcnosti poriešili situáciu s energiami
tak minister hospodárstva a netuší, čo sa mu robí v rezorte, resp. tuší a nič nerieši
k pani prezidentke nedali diskusiu. Zrejme demokraticky strach im to nedovolil
to by sme nesmeli poznať túto vládu, preto takí optimisti nie sme
prečo by mala padnúť, ved´ tu má ochrancov demokracie v Lešti, na Sliači a v Kuchyni. Pomôžu ak bude treba uchrániť " demográciu" na Slovensku
soudruzi z igorkomafie majú strach, preto tu 20 príspevkov zmizlo v nenávratne
USA a strýčko Biden sú dokakaní z Ruska, lebo cítia nepomer síl a silnú vojenskú prevahu Ruska, preto používajú vo vojne na Ukrajine potkaní a krysí systém boja proti Rusku
Odporúčame