zrejme aspon takto majú Ukrajinci pocit, že sú víťazi
Matovič už tých miliárd " uvalil" a nikto ich nikde nevidel ani nepocítil
v roku 202 som mal ficovú valorizáciu dôchodku podľa zákona z roku 2019 , 19 E, v tomto roku valorizácie tejto vlády 4,89 E. To sú drastické rozdiely.
lenže ako poznám Matoviča a Hegera zrejme to bude holub na streche a nie vrabec v hrsti
smoliarik, prečo si myslíš, že ho dala spopolniť vdova? Ved´ ho mali doma pochovaného
určite sa dobrovoľne dostavil z Chorvátdska a sám prihlásil na polícii aby sa zasamovraždil. Mal smolu, veľa toho " na naších" vedel
domnievam sa, že pán Šátek nie je ten pravý, ktorý by mal nárok hodnotiť stav polície
a ten, čo by ,mal k tomu najviac povedať pravdy, Lúčanský už nežije. prečo asi?
santa Franta sodruzi z Pravdy v rámci demokratizačnej matovičovizácie a slobody slova vymazali 13 príspevkov
KĽDR bude na večné veky, ale zelenského Ukrajina už nikdy nebude
to ani eštebáci v 50 tych rokoch neboli takí chytrí akú sú chytrí čurilláci so špeciálnymi prokurátormi
domnievam sa, že od vzniku Slovenskej republiky tu nič lepšie ako Fico nebolo a dlho nebude
veľa pravdy by vniesol do kajúcníckej rýchlokvasenej batérie generál Lúčanský, lenže toho odstránili
však Slováci vedia, kto obchoduje s kajúcnikmi aj kto ich školí a prevychováva
cha, cha., cha, žE MAFIA, väčšia mafia ako v súčasnosti tu nikdy nebola. A vôbec taký neschopný spolok extrémistov tu nikdy nebol. Najlepšie , čo na Slovensku je, je Fico
aj v ústave zrejme má byť klauzula, že poslanci musia používať len strieborné WC pred hlasovaním. Že sú v ústave nejaké články o referende, to asi pre pani prezidentku a fiačianovo kolégium neplatí
tá uchopí opraty akurát keď potrebuje zmariť referendum o predčasných voľbách, inak sa vyhovára, že nemá kompetencie
keby ich tebe toľko vymazali a zarazili vychádzky ako mne, tak píšeš sťažnosť na ESĽP
Odporúčame