Rozpad NATO je ekonomicky plánovaný na rok 2024, aj keď si myslím že to do vtedy nevydrží. Situácia v pohodlnej deľbe a porcovaní sveta pre Američanov skončila. Neslávne postavenie dolára a snaha preniesť americké náklady a dlhy za vojenské avantúry na členské štáty EÚ, už des signalizujú, že to bude len za cenu jej rozpadu. Takže otázkou je, čo sa rozpadne skôr ? Vojna po ulúpení Kosova má dobré dejinné základy. Ale kto si dnes na to spomenie a úlohu naši grázlov v Slovenskej vláde krpatého Dzurindu a spol. Ich vojnové zločiny ich mátajú aj dnes. Základ konfliktu je daný a výsledok predpovedateľný. Ďalšia vojna v Európe.

