Takže najprv zakážeme autá so spaľovacím motorom a potom hľadáme otrokov na pásy. Ekológia už nikoho nezaujíma a tak je ďalšia montovňa na obzore. Pôdu máme pod cudzie fabriky, základne a cudziu poľnohospodársku výrobu dokonca na rozdávanie. Ožratý blbec má predstavu, že po skončení mandátu ho krachujúci Západ zabezpečí províziami. Západ znova vyváža ničím nekrytú výrobu bez surovín a bezcennými peniazmi. Financie nie sú materiálovými zdrojmi, dolár a dokonca už aj euro so svojimi rotačkami na peniaze len zvyšuje infláciu. Je to vrabec na streche a nie seriózna investícia.
Fungujúca ekonomika má vždy hmotné a hodnotové nástroje, ale toto zas potemkinovská dedina, kde im budeme len a len platiť. Z čoho ? No z národného rozpočtu.


