Čo tu zas Poľsko velí Nemecku ? Nemohli by sa už títo fašistickí dementi spamätať. Medveďa vám bolo treba vyhnať z brloha, ale čo teraz s ním, to netušíte ? Porcovanie sveta nezastavíte a macko má celkom slušný apetít. Pre rok 2024 mu hádam postačí aj nejaké NATO ako predjedlo, ktoré povedané ekonomicky vykrváca na materiálové suchoty. Kladiem uštipačnú otázku? Dôjdu v EÚ pohonné hmoty pre NATO, ako Guderiánovi za vojny ? Vojenského šrotu je v EÚ už toľko, že niet v silách NATO dostať techniku do pohybu. Spočítal si to niekto napríklad z takých blbčekov ako Naď ? Ten je asi sprostejší, to je pre neho vysoká matematika. Nové zbrane nemá, staré rozdal, cudzie mu Slováci ukradli. "To šme še zas pobavili?

