On nie je plešatý, on je hladko učesaný. S ostatným súhlasím. Chýbajú malé ostro strihané fúziky a je to dokonalá lebka árijského typu.
On nie je plešatý, on je hladko učesaný. S ostatným súhlasím. Chýbajú malé ostro strihané fúziky a je to dokonalá lebka árijského typu.
Naparený papagáj. Ani si nevšimol, že Slovákom mizne Slovensko a nie v dôsledku vojny, ale pod vašimi zlodejskými rukami.
Nič nové pod Slnkom, som predsa kriminálnik a také sa patrí...
Páni akademici demokraciu ste pomáhali rušiť a dnes plačete ? Vedecké tituly sa stali tovarom a nie vedeckou hodnosťou. Plagiátorstvo pracovnou metódou pre titulovania hlupákov, ktorým hovoríme politici. Len vďaka vám sa dostali ku korytám, tak neviem prečo študentov ťaháte do tohto komplotu.
Dokonalá zhovädilosť, čo čakať od tejto žumpy.
Najlepšie bude s denacifikáciou začať aj na Slovenku, tej by sa tu veľmi zišlo.
To mi je novina, ale uvidíme či náhodou aj soľ nebude na zlato ? Len nám pán zabudol povedať, prečo by sa zlato stalo brzdou ekonomiky zavedením zlatého štandardu. A samozrejme sú tu aj iné psie kusy, ktoré ešte dokáže zlato vykonať. Hlad po kovoch, ale zmenil aj postavenie zlata. Tak nech ma ideológovia Pravdy poučia o manipuláciách so zlatom a striebrom v bankách na modernom trhu. Funkcie, ktoré zlato plní sú málo prístupné ľudu pospolitému, tak sa mu nevysmievajte. Nádej na vytvorenie pokladu k zabezpečeniu prežitia, je falošná nádej.
No aspoň viem koho ďalšieho nemám voliť. Mafia politických strán a mafiánov skončila. Domácich si poznám a tak utrú hubu. Keckať už môžu čo im len ochľastaná a klamárska slina prinesie na jazyk.
Skôr by mali napísať, že tankovať nebudeme a to by bolo bližšie realite.
A mi čítame blbý text a ešte blbšieho experta. Pán exportovaný "expert " si ani nevšimol, že sa už tak stalo pred niekoľkými dňami. A starček v USA chce pred smrťou vidieť ešte veľkolepý svetový ohňostroj. To je tak asi všetko.
To predsa nikoho nezaujíma však áno? Teraz je téma - lebo Putin. A tam ľudia nepotrebujú pomoc? Alebo venujeme pozornosť iba ideologicky nalinkovaným témam istou ambasádou?
Riško otázka neznie kto vydrží. Ja si skôr myslím, kto zotrvá dlhšie v kriminále ? Toť správna otázka?
Je zaujímavé sledovať, keď denník ako PRAVDA uverí vlastnej propagande. Ekonomické okno vojny sa pre USA začalo voči Rusku zatvárať v roku 2014.Narástol dovoz ropy, jadrového paliva z Ruska do USA a podobné komodity. Následne sa uzavrelo ekonomické okno vedenia vojny proti Rusku aj pre EÚ.Stačilo si vtedy položiť otázku, či je vôbec možná vojna EÚ a USA. Na základe analýzy faktografie surovinového potencionálnu Ruska, CIA dokázala, že áno. NATO tým stratilo vojenský význam. Výsledkom bola Európe, dnes zabudnutá, diskusia o vzniku spoločnej armády a polície štátov EÚ. Keďže USA pochopilo túto hrozbu až na poslednú chvíľu, pristúpilo k nadviazaniu bilaterálnych vzťahov, ktorými by sa preniesli ekonomické náklady za americkú na armádu do štátov EÚ. Následne si to nechali odsúhlasil bábkam nainštalovaným v členských šatoch EÚ. Až proxy vojna USA s Ruskom odhalila skutočnosť, že vojna s Ruskom je dnes nemožná. Ekonomické oko vojny sa načas zavrelo. Jej dozvuky žiaľ stoja ľudské životy.
https://www.youtube.com/watch?v=XZvlTMVMtlU
Ten má viac rozumu a byť vo vojne nie je počítačová hra.
Bolo by dobre do oznámenia pripojiť najmä svoje mená. Vlastizrada je totiž drahý paragraf.
Iste, napríklad tlakto:
Okrem facebookovej komunity na dlhodobejšie štúdia dobre poslúži https://www.cia.gov/the-world-factbook/ a samozrejme aj ruské odborné zdroje, ale tam predpokladám, že slovenský trolling ovláda Ruštinu len poskromne. Myslím že na jazykové zdokonalenie u gramotných ľudí je vždy čas aj v budúcnosti.
Páni ak ste skončili s trollingom, odporúčam prehliadku cien svetovej komoditnej burzy, tam to nájdete, teda situáciu v konkrétnych číslach. Okrem toho nájdete aj také niečo ako je každoročný Facebook CIA. Máte tu čísla na roky dozadu. No obávam sa že niektorí z trollov sa nenaučili ešte čítať, prípadne nechodia do obchodov na nákup.
Odporúčame