V tom sa nemýliš, preto hovorím o práve to, že právo je vôľa vládnucej triedy, lebo tie skupiny sú súčasťou triedy medzinárodného korporátneho fašizmu. Zákon a Ústava nateraz jasne hovorí o sprostredkovateľskej úlohe občanov pri výkone cudzej moci. Tú si občan ustanovuje sám nad sebou počas volieb. Ak doplníš svoju poslednú vetu slovami, pre koho tú moc občania vo voľbách získajú?... máš odpoveď na to čo, sa tu deje. Preto kladiem dôraz na občiansku samosprávu a referendá. To je aj odpoveď na otázku, občana ako univerzálneho nositeľa moci, ale ešte nie vykonávateľa moci.

