Pán generál, kde bola tá vaša morálna povinnosť,keď sme s hordami NATO vtrhli na cudzie územie? Treba veci jasne pomenovať. Sme a boli sme v úlohe okupantov, či už s mandátom OSN, alebo bez neho. Boli sme v krajine, ktorá nás nenapadla, kde sme nemali čo hľadať. Vystupovali sme tam vazalsky ako "koalícia ochotných" pod taktovkou USA. V čom pre boha zradila Amerika Trumpa Afganistan? Demokraciu amerického typu na bodákoch jednoducho vyvážať nejde. To za chvíľu uvidíte aj u nás. Jednu okupáciu Československo zažilo zo strany vojsk Varšavskej zmluvy a druhá nás čaká od spojencov z NATO. Práve tu neblahú úlohu užitočného hlupáka môže zohrať napríklad Ukrajina. Celé leto sa cvičili presuny vojsk na našom území, alebo to bola len súčasť turistického ruchu, keď sme si ten vlastný zlikvidovali? Nebudte smiešny.


