Preferencie: OĽaNO Igora Matoviča tretie, Remišová opäť v hre
Najprv bolo treba rozbiť ľavicu na Slovensku, aby ani - nechtiac - neposlala súčasné politické kreatúry do zabudnutia. O to sa aj v dnešných dňoch starajú obaja rovným dielom (Fico-Pellegríni). Teraz neustále plačú nad tým čo sa udialo. Vykrikovať o tom, ako sa tu teraz šafári, je úbohé. Pokiaľ nevznikne politická strana, s jasným cieľom zmeny systému, nič sa neudeje. Ísť cestou lavicovej rétoriky a pravicovej politiky... To už ďalej nejde. Tretej cesty niet, a niet ani strany, ktorá by to uskutočnila premenu. Namiesto toho je pripravený na pravici "Veľký reset", ale v opačnom garde a to najprv smerom dystopickému transhumanizmu a následne k plnohodnotnému fašizmu. Politická abeceda je jednoduchá: "My alebo oni". Dokonca aj pre režimne kovaných politológov a mimovládkami odchovaný ideologický poter je to jasné - a dávno. Stále platí, ak nedokážete ovládnuť masy, postavte sa do ich čela a to sa stalo. Aj keď to bude psychopat, tak toto poučenie platí vždy.