Aby ľudia vedeli podľa akých nôť sa tu vSR hraje. Je to hra o život, títo blbci majú zarobené na doživotie za to čo napáchali. Ide sa va-bank. Prof. Schwab je v tomto mimoriadne otvorený, citujem z Great resetu:
"Na mikroúrovni bude v jednotlivých priemyselných odvetviach a spoločnostiach veľký reset vyžadovať komplexný systém zmien a úprav. Z tohto dôvodu budú chcieť niektorí vodcovia a riadiaci pracovníci v priemysle zastaviť reštart v nádeji, že sa vrátia k starým normám a obnovia to, čo kedysi fungovalo: tradície, zavedené postupy a spôsob konania. Skrátka do bežnej reality. To sa nestane, pretože to nemôže byť ... Je našou povinnosťou vziať býka za rohy. Pandémia nám dáva túto šancu: je to úzke okno príležitostí na zamyslenie, riešenie a reštart nášho sveta . “
Koho sveta pán Scwab?
:"Mnoho ľudí sa pýta, kedy sa konečne budeme môcť vrátiť do normálneho života." Stručne povedané: nikdy!"
Čiže zlikvidujeme všetkých, kto sa nám postaví na odpor odkazuje,globalistická banda.


