VIDEO: Danko spochybnil Sulíkovu diplomovku
Už väčšiu debilitu človek tak ľahko nevidí a nečíta. Mediám sa nečudujem,tam je úroveň inteligencie malá a úroveň emočnej inteligencie nulová.Česť niekoľkým výnimkám.Majitelia médií...No? Ich postoj sa toleruje,lebo je to zhodný s duchom doby. Môjmu budúcemu diplomantovi navrhnem vypracovať diplomovku - rigoróznu prácu na téma "NÁPLŇ PRÁCE POSLANCA NÁRODNEJ RADY SR".Zároveň navrhujem udelenie osobitného titulu,aby bolo veci urobené za dosť.Verím,že túto zmenu by poslanci zakotvili aj v ústave SR.Myslím, že práve táto práca by prešla testom originality úplne v pohode.Na škále testu by sa objavilo 0% zhody.Pánom poslancom do parlamentu odkazujem,prestaňte tu vyčíňať za naše peniaze.Ak chcete hrať divadlo,tak si ho platte sami.Vidím ako práca našich poslancov doslovne unavuje, ale ničnerobenie ich dokonca vyčerpáva.Táto "strašná parlamentná nemoc" sa dá ľahko liečiť.Namiesto šamanského skackania slniečkárskeho komparzu po uliciach, to humánne a definitívne vyriešime budúcimi voľbami.