Dúfam že táto banda vyliečila mnoho ľudí z politickej naivity. Koho nie, tomu niet pomoci. Ak nepôjdeme na referendum zmiešame si doslovne minulosť s budúcnosťou. Treba povedať, že mnoho problémov sa bohužiaľ na Slovensku rieši ničnerobením a tak sme aj dopadli. Byť realistom to bolí, a hlavne to bolí dlho. Najviac nás ničí hlúpy pocit, že pre politikov niečo znamenáme. Jediný spôsob aby sa tak stalo, je držať im neustále nôž na krku. Na to poslúži práve toto referendum.
Páni a dámy ako toto pokazíme, žiadny reparát už nebude.

