Deväť krajín vrátane SR bude naďalej poskytovať 'bezprecedentnú vojenskú pomoc' Ukrajine
Situácia sa vo svete vyvíja smerom k vojne. Vzhľadom na to čo sa deje, je načase, aby SR po úspešnom referende 21.1, 2023 a po voľbách začala uvažovať o možnosti vystúpiť z NATO. Problém by to nemal byť, lebo podľa čl. 13. zmluvy môže tak po 20 rokoch členstva v NATO urobiť každá krajina listom a bez udania dôvodu. Doba uplynula a preto bolo potrebné podpísať okupačnú zmluvu SR a USA, ako poistku pre takýto prípad do času čas kedy EÚ zbaví členské štáty práva veta. Pamätáme ako sa Čaputová smerom k USA v ochote išla pretrhnúť. Takže ako vidíte, referendum znamená aj posun ku klasickému národnooslobodzovaciemu boju Slovákov a medzinárodne emancipácii v novom multipolárnom svete. Zmluva NATO a EÚ je pokusom o to isté len v bledomodrom. Teda ide o spôsob, ako vojensky zabrániť pozvoľnému rozpadu tejto novej európskej koloniálnej sústavy s jasne fašistickým zameraním Bruselu. Priatelia Dovidenia na referende.