V tvárach ľudí sa zračí mlčanie, zlosť a nie strach. To pre túto vrerchušku neveští nič dobrého.
V tvárach ľudí sa zračí mlčanie, zlosť a nie strach. To pre túto vrerchušku neveští nič dobrého.
Teší ma, že sa Frantíci s Makarónom a spol. skompromitovali fašistickým režimom na Ukrajine. Slovensko ide vzorom. To je na medzinárodný tribunál po vzore Norimbergu. Otázkou je, kto zasadne na trestnú lavicu a kam utečú zradní pohlavári štátov EÚ?
Po Naďovy bude druhý za pokus o nezákonné rozdávanie majetku štátu, prekročenie právomocí. Niekoľko ďalších trestných skutkov čaká v zálohe na túto vymletú vládu. Právnici budú mať zábavy na desiatku rokov a vôbec sa na tom nemusí podieľať politická strana, Budú stačiť podania občanov a tak vzniknú renomované právne kancelárie, ktoré sa budú predbiehať. Naprázdno neobídu ani poniektorí poslanci. Skrátka americký model.
Môžu, pokaľ taký ako Krúpa nedostanú po rypáku a ten deň sa blíži s príchodom jari.
A čo by mali tak brániť ? Vlastnú okupáciu Američanmi? Alebo nebodal diktát fašistického Bruselu?
Praktizujúci zlodej vidí všade zlodejov a horšie je ak je duševne nepríčetný. Výsledok bez pevnej ruky ošetrujúceho lekára a v prípade Slovenska aj kvalifikovanej ruky prezidenta je neodvratný. Strata štátnosti.
Svet vôbec nie je založený na akejsi jednotnej ideológii Fukuyamu, ale prechodne civilizačných okruhoch, ktoré majú materiálny základ v spôsobe výroby, rozdeľovania a spotreby. To tvorí materiálnu základňu každej takejto spoločnosti nad ktorou sa týči pyramída nadstavbových inštitúcií ako sú ekonomické, právne, sociálne, ideologické...Celá Fukuyamova kniha beznádejne prepadla žieravej kritike politickej praxe a dnes sa v dobe civilizačnej krízy spomínaných okruhov zas vyťahuje na svetlo božie. Súbežná kniha: "Stret civilizácii", Samuel P. Huntingtona je rovnakým ideologickým blivajzom napísaným na objednávku americkej vlády, na základ ktorej sa vedú vojny už pekných pár rokov.
Keby to povedal niekto iný ale klaun Oli, nateraz má problém s tankami, ktoré nechce dodať, Američania ich nemôžu dodať a blbci v EÚ nepochopili že sa chystá vojna Ameriky proti EÚ.
Pre istotu vyšetrovanie je skončené, zabudnite. Len ma zaujíma čo robili doteraz, keď hlásili že skončili.
Jožkino je už pripravený na odstrel a tie tajné dokumenty priebežne nachádzané tomu nasvedčujú
Zatiaľ mám normálne vzdelanie a nie osobitnú školu. Mediálne pravidlá sú jasné: klamať, klamať prípadne zatĺkať. Republika je na hunte a tak sa zjavujú takéto literárne perly.
Zo zotrvačnosti sa pýtam čo to zas spôsobí štátom EÚ bež sa tento spolok rozsype za potlesku USA.
Farenheit 451. Vždy som si myslel že Ray Douglas Bradbury, ako spisovateľ vedecko-fantastických románov svojim literárnym dielom neprivolá dobu pálenia kníh. Doba kde zápalná teplota papiera je posvätná. Uskutoční sa aj zvyšok románu ? Začínam mať obavu že áno. Fašizmus šírený tzv. liberálmi sa nezastaví pred ničím.
Lepšiu reklamu už robiť Ficovi nemôžte ? Len potvrdzujete, to čo vám oplieskáva o hlavu pri každom verejnom vystúpení. Tomu zodpovedá rast jeho preferencii, nech sú akíkoľvek manipulované. No môže mať niekto lepšiu predvolebnú kampaň ? To si ešte tento spolok politických debilov natiahne termín seba deštrukcie. Pripadá mi to ako hromadná japonská rituálna samovražda odpadového zberu politických zúfalcov.
Západný svet sa pod tlakom krachujúceho dolára rúti ku dnu. Na finančnom trhu sa ocitajú značné objemy inflačných národných mien tzv. dolárového koša. Jedinou otázkou je, kto sa na finančné a surovinové dno dostane skôr: EÚ, NATO, alebo oboje. To tzv. krvácanie Ruska sa bezpečne zmenilo na výdatnú transfúziu ruskej ekonomiky. Záverečný účet za vojnu bude pre tzv. kolektívny Západ krutý. Dnes Nepotlačiteľné revolúcie zasadené v XX. stor., odkladane pod vojensko-ekonomickým tlakom USA sa tlačia do popredia. A tak, ako sme vynašli nové formy vojen, čaká nás vynájdenie novej formy mieru. Koniec tejto ekonomickej nerovnováhy, môže byť koncom dejín. "Globálne dobro" sa stalo zdrojom najtvrdšej ekonomicko-politickej diktatúry a tým aj zdrojom budúcich vojen.
Tak týmto balónom sa venuje toľko pozornosti v USA, že to poriadne smrdí. Žeby sa ho chystali skutočne nájsť ? Tak to ani náhodou. Je to skôr test poslušnosti armády k Jožinkoyi. Lebo po Trumpovi Jožinko dobrej povesti u armády nepožíva.
Toť otázka, no kde sú ? Prípadne: Našli rádcové našli ? Nenašli.
Presne. To sa Pravde zas podarilo.
Odporúčame