Mohli by už niečo písať aj o kombajnoch? Zbraní majú ľudia plné zuby. Zbrane sú vizitkou a venčekom prostitúcie diktátorov.
Mohli by už niečo písať aj o kombajnoch? Zbraní majú ľudia plné zuby. Zbrane sú vizitkou a venčekom prostitúcie diktátorov.
Kto sú tí obyvatelia Západu ? Keďže pravdy nepoznajú hranice politického zemepisu, tak sme si naordinovali termín Západ. To sú všetci a nikto. Ale v prvom rade je to zlodejská sebranka, ktorá týmito plateným nástrojom manipuluje obyvateľstvo.
Zastierania reality a takéto správy, len aby sa nehovorilo o biede Západu a krachujúcej Európe pod americkou čižmou.
Ako vždy, pokus o štátny prevrat v ohranej réžii systémom Kucikiáda, teraz vo V2.00. Tragédiou je, že tomu mediálne a vládne asistujú tí istí a hlavne politicky bezcharakterní ľudia.
Nie ručník, ale ručný granát.
Pán Šándor nepochopil, že všeobecné sledovanie obyvateľstva nie je liekom. Výchova a vzdelanie je len prostriedkom humanizácie, ktorý by sme mali využívať a nenahradzovať ho fašistickými názormi poslanca-taxikára, stbenčíka a ďalších jemu podobných vo vláde v parlamente a prezidentskej chalupe.
Táto je odstrašujúcim príkladom fašizmu, ale fašisti na Ukrajine sú podľa Slovenskej vlády a prezidentky demokratmi. Nedajte sa vysmiať a ideologické kaleráby si nechajte pre seba, pre mňa fašista ako fašista.
Toto je operačná situácia k dnešnému dňu o 21.00 hod. Čo to má spoločného s Kyjevom neviem, keďže nekŕmim trollov, takže Ignore? Šetrí to môj čas.
Ďalší debilný nadpis. Vyzerá to tak, že Ukrajina bude do pár dní úplne bez elektriny, lebo systém energosiete sa zrúti. Odhadom to bude do 10 dní a to je hraničný termín zosypania sa Internetu aj spojenia. Neostanú im ani Ijičove žiarovky v núzovej sieti, ako bolo za Leninovej elektrifikácie v Rusku. (Lenže dnes tak volajú sviečky.)
Raketové útoky sú na rovnakej úrovni. 12.10. to bolo 75 rakiet v prvej vlne a dnes to bolo 64 rakiet v prvej vlne. ostreľovanie pokračuje ďalšími vlnami aj teraz + ničenie železničných uzlov. Na treťom mieste je ničenie živej sily a to hlavne žoldákov, ktorých je v miestach sústredenia odhadom cca 6000-10 000. Prísun cvičených Ukrajincov z Británie je prepravovaných letecky pokračuje, takže je možné že ich len vysadia v Poľsku. Na miesto určenia sa už asi nedostanú. Ukrajinci totiž využil sľub Británie – vycvičiť každých 120 dní 10 000 vojakov – ide o výcvik britskej armády pre pechotu.
Čo ten parazit Naď riadi j Slovensko ? Treba menej šnupať z Ukrajinským Zelenáčikom a ten pocit menejcennosti ustúpi.
Už neexistuje pravica a ľavica; existujú len slobodné a nezávislé hlasy pre mier, alebo potom hlasy papagájov v klietke, ktoré opakujú to, čo sa naučili hovoriť:
"Naď chce vojnu!" "Naď chce vojnu."
Ja by som sa neprekvapil, ak ho ľudia obesia na hlaveň posledného tanku, čo ešte ostal armáde.
Kvízová otázka : Rusko ničí ukrajinskú energetiku.
Získa Kyjev energiu z Európy?
Správna odpoveď:
Nezíska !
Pokračujete do ďalšieho kola bez straty desiatky.
Je považovaná za experta ľuďmi, ktorí toho veľa nevedia. Nuž čo taká je doba, vychvaľovať niečím sa čomu nerozumieme, alebo v niečom, za čo by sme sa mali hanbiť. To je starý trik, ktorý, ako sa zdá, nikdy nezlyhá.
„Boh stvoril vojnu, aby sa Američania naučili geografiu.“ pán Takáč, to povedal Mark Twain. Čo je treba na to, aby ste pochopil význam slova filozofia. Dante Alighieri tvrdil, že „Filozofia je láskyplné zaobchádzanie s múdrosťou.“ Teda nie činnosťou prázdnej prázdnej hlavy, ktorá je obyčajne slúžkou mocných.
Tiež si kladiem podobné otázky. Revitalizácia národného hospodárstva vyžaduje komplexnú zmenu systémov, vrátane vlastníckych vzťahov. Žiaľ, tie systémy sú práve v stave rozpadu. Mantra trhového hospodárstva sa zmenila na rabovačku končiacu vojnou. V poslednom čase to dosvedčujú reči v nefunkčnom parlamente. Hlavne tie zbytočné reči o znárodnení niečoho, čo dávno nie je národné. Štátny mechanizmus sa stal prostriedkom rozkrádania pre politikov na všetkých úrovniach. Slovensko sa mení na čoraz chudobnejšiu kolóniu. Rozpad krajiny začal dzurindovskou "prichmatizáciou" a pokračuje kompradorským sa správaním v duchu výroku a la Babiš ...štát ako firma. Zabudol nám povedať koho firma. Nepochopenie úlohy štátu ako všeobsiahlej politicko-právnej organizácie, premenilo štát ba organizované násilie a vyhnalo ľudí do ulíc.
Ten pán tu tak dlho nebude aby o niečom rozhodoval. alebo sa nikomu vyhrážal. Zdravotníctvo musí vyriešiť niekto iný, kto bude mať gule. Začne od neslávneho Zajaca a bude pokračovať úplným zoštátnením zdravotníctva bez privilégií. Toto nie je otázka platov lekárov, ale fungovania skorumpovaného a korumpujúceho systému na Slovensku.
Neviem načo im bude, lebo rozpad NATO je naplánovaný na rok 2024. To znamená že Nad ak neujde skončí v base. Strýcovi Samovi sa nepodarila sabotážna akcia na plynovodoch, jedna trubka vraj ostala funkčná a tak stačí Germánom zrušiť sankcie čo sa určite v takomto prípade stane. My sa môžeme ísť pásť, ak Rusko zastaví plyn cez Slovensko.
Keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté. Asi sa zmýlili vo farbe, alebo že by sa červená už nehodila.
Amerika nemá a nikdy nemala priateľov. Amerika má iba vazalov. Tak to dopadne s každým, kto naletí na rečí o spojenectve a o tzv. spoločných hodnotách. Ten kto im kladie odpor toho vydierajú, napadnú a zavraždia.
Odporúčame