preco pises v mnoznom cisle? vies o niekom? jediny pol.general bol samovrah lucansky.
preco pises v mnoznom cisle? vies o niekom? jediny pol.general bol samovrah lucansky.
myslim,ze proces v norimbergu bol o tom.takze dufame,ze putin si tiez sadne na lavicu obzalovanych
ja som nepostrehol ,ze by obilie bolo medzi vybranymi slovami
Pises,ako by si tam bol.mozes nam prezradit kde sedi tvoja prdel teraz?
Rusaci neodisli,ale usli.a to ze si v nitre skrabal zemiaky v kuchyni,ma aku vypovednu hodnotu?
a pozna vlastne niekto ciele rusakov? zatial to vypada,ze chcu ukradnut vsetky pracky z ukrajiny.
mame radost citat tvoju rusku propagandu,ale rusaci uz otacaju
pevne verim,ze pracujes minimalne v ukr.parlamente,ked toto tvrdis.nebol si aj autorom toho planu?
na slovensku.skus to napisat zrozumitelne
asi bude chyba citat newsfront
ruska propaganda bola,ze dodali vsetko.mali rekordne objednavky
ja pisem pravdu.plyn cez jamal nesiel a ceny vyskocili na dvojnasobok.to je fakt a mozes sa krutit kolko chces
nezerte travu.rusaci zastavili plyn a cena vyskocila na dvojnasobok
my mame peniaze za tranzit a mame plyn zadarmo?
oktober 2021.rusaci zastavili komplet plyn cez jamal.cena plynu dvojnasobna.co si vypisoval vtedy?
Odporúčame