nemusis ist az tak daleko.staci ti ist do oktobra 2021,ked rusaci bezdovodne vypli jamal.cena plynu vybehla dvojnasobne.....vtedy kto z vas hulakal ako teraz?
nemusis ist az tak daleko.staci ti ist do oktobra 2021,ked rusaci bezdovodne vypli jamal.cena plynu vybehla dvojnasobne.....vtedy kto z vas hulakal ako teraz?
netreba polopate.pretrcanie harabina bol iba krok k vyvolavaniu dalsej nenavisti.on v zivote na slavine nebol.a kedy je oficialny sviatok?
oktober 2021.vypnuty jamal.ceny plynu vyskocili dvojnasobne
kedy bola oslobodena bratislava?
nasa vlada vyslanca neobliala
nadavanie prezidentke do americ.ku....malo ake znaky slusnosti?
este mu mohli dat novicok a poslat ho do kremla.to by bolo take rusko-demokraticke
odviest rusov z ukrajiny
takze sa plati v eurach....rusaci si to mozu menit aj do aleluja
ukr vlajky tam nie su.to su nakradnute mikrovlnky
ty si bol niekedy na donbase?
nebyt usa a britanie,tak sa nemci zastavia az na kamcatke
za to co robia rusaci na ukrajine,moze byt pan vyslanec rad,ze mu hlava zostala na krku a nie v prutenom kosiku
Dnes asi budu v rusku vypadavat novinari z okien
boris chrani iba svoje zaujmy a ne ludi SR
si este nestihol vytriezviet?
sme radi,ze sa tvoj mentalny vyvoj zastavil na sledovani gajsenovcov...
Odporúčame