boris by nemal cim kurit v bytoch co postavil.25 000rocne.takze 50k bytov uz ma hotovych.to bude plynu na kurenie
boris by nemal cim kurit v bytoch co postavil.25 000rocne.takze 50k bytov uz ma hotovych.to bude plynu na kurenie
co nerobili smeraci? nezatvarali podvodnikov,lebo sa vsetci dokazali vykupit? tak to ti pekne dakujem
uz tam mal davno sedet,aj s celou partiou sumracnikov
myslim to vazne.po 30 rokoch "nasich" ludi uz je nacase aby sa to zacalo sekat bez ohladu na prislusnost nejakej strany.ak vam pripadaju politici cisti,tak to vas lutujem...a je mi jedno ci zajtra zatkne naka matovica ,alebo fica
mas pomylenu optiku...nie su nasi a vasi,ale vinny alebo nevinny.
z nevinneho sa kajucnik neda urobit.
borisa dnes roztrhne.....a pan zilinka by mal poziadat o uvolnenie z funkcie
za fica bol smerak,co platil smerackej mafii vypalne...ziadny svedok
musis si pockat ,rusaci maju posunuty kalendar
smeraci vypalovali aj vlastnych.ta ficomafia sa nezastavila pred nicim
bol v smere ked sa to stalo.poprosim o ospravednenie
smeracka mafia vypalovala aj smerakov.....husteeee....fico musi byt v baliku,ked bral stvrtinu zo vsetkych uplatkov
ficovi uz zobrali pas,alebo uz stihol zmiznut?
to sa neda.,kedze su 30 rokov pozadu.taky skok dopredu nedokazu
predcasne volby nebudu.....a je mi jedno,ci tato vlada skonci,hlavne nech sumracnici su v base
Odporúčame