cely svet ma v pazi putina.to putin sa snazi udrzat si moc v rusku...
cely svet ma v pazi putina.to putin sa snazi udrzat si moc v rusku...
krasna propaganda.ale fakt je ten ,ze putin bude visiet v moskve na najvyssom kandelabry
rusaci na ukrajine maju podla vsetkych medzin.prav status teroristov.malo by byt nakladane podla toho
A co to je?
Tahali ho na kubu,ked bolo rozburene more? Trolo rusacky.zatlkat a zatlkat.
pricina poziaru je jasna-2x raketa.aj ked rusaci povedia,ze to kuchar flamboval a chytila sa mu capica
ty pridaj,lebo nedostanes vyplatu z kremla
policajti namiesto vyplaty dostanu kupel v rope a potom si mozu pustit plyn
vy ste tam uz zajali celu ukrajinsku armadu
rus je narod a nie rasa
chodia na dovolenky s plnou polnou
im sa to strasne pletie.rusky trolo,je nieco ako pele na slovensku.kruti sa ako had a trepe 2na3.
zostrelila uz desiaty vrtulnik trolko
uz chyba len cingischan a osmansky mehmed
bud v klude.jediny blok co riskujes je ten mozgovy.a ten uz mas
vyjadrovat nazor mozes.ale pedro trepe klamstva...sloboda kazdeho cloveka ,konci tam kde zacina sloboda druheho
kde vidis norsku zastavu?
ide velka noc.ficko ta pride vysibat?
Odporúčame