skoda je,ze rusaci nevarovali usa a britaniu pri dodavkach pocas 2sv.vojny.rusko uz by 80rokov neexistovalo
skoda je,ze rusaci nevarovali usa a britaniu pri dodavkach pocas 2sv.vojny.rusko uz by 80rokov neexistovalo
ked ho mafian fico s najlepsim ministrom vnutra v tejto galaxii nedostal do basy,tak toto bude uz len prechadzka,kde sa slovensko dozvie pravdu o ficko-smerackej justicii
uz prestan kecat trolo
v jednom je fico a v druhom blaha
ty ju predstieras.najhorsie ze vedome
to su take labaky ako u arabasov? usa ich hladalo-neboli.rusaci ich hladaju na UA -nenasli
mas zle info.oni chceli napadnut moskvu chalanko dobrucky
kde vladne matovic? v tvojich vlhkych snoch?
putin uz ich vymenil.radili mu naprd.nevysiel ani 1.plan,ani 2 a 3.teraz maju 4plan a ten tiez nic
vasi ludia su vlastizradcovia za 500e od putina
zive stity vymyslel stalin za 2sv.vojny v stalingrade a leningrade
posielas kremlu zoznam dobrych chalanov z diskusie?
ja by som ich ubytoval na jachtach a vilach panov oligarchov od putina
nevazis.len tu sprosto za peniaze trolujes
trosku si to nastuduj...malinko staci...
takze arabasi mali ruske labaky,ktore boli znicene a preto ich amici nenasli?
Odporúčame