si za 3/4 roka presustroval vsetko nakradnute?
si za 3/4 roka presustroval vsetko nakradnute?
ja nemam pravo vyjadrit svoj nazor? chces ma umlcat? ze ty si volil lsns?
chapeme.kedze nie je rodinny prislusnik,tak ju nikto z doktorov informovat nebude....
aj dialnicu nam slubovali a nic.prieskum zistil,ze sumracnikov v base bude treba zvazovat do kazajky...
ale vieme co sposobil smer za 12 rokov.takzepan fico,clovek co nepovedal pravdu uz zopar rokov,by mal uz konecne najst svoj klud.najlepsie v leopoldove
ficovi stacia 2 flase konaku na den
A na koho ineho? Zodpovedny obcan sa nenakazi
Lebo kazdemu to svieti na cele,ci je infikovany
Veru dopadli....dristat nezmysli na pravde.sk
Iba sumracnicka justicna mafia brala ludom ich ludske prava
a co ti je na tom divne?
vam by neskodilo citat aj nieco ine ako fejsbuk
akokolvek pekne a dlho napises blud,stale je to blud....
toto je najpravdepodobnejsia teoria.luco sa hanbi povedat,ze sa ho pokusili umlcat vlastni,tak to zobral na seba.
Odporúčame