nedristaj.preco ma odstupit minister,ked si to v base hodi nejaky mafian?
nedristaj.preco ma odstupit minister,ked si to v base hodi nejaky mafian?
1x si trieskal hlavu sam od zlosti,ze sa nechal chytit,teraz to bola samovrazda z vypocitavosti
zatvaral mafianov? on ich vypaloval,aj mafianov,aj podnikatelov
mas pravdu.zlocin sa dostal nad vsetko uz pred 13rokmi.teraz si mozte len hlavy trieskat o mreze
cely smer aj s hlasom.vsetci podvodnici ,zlodeji a mafiani si mozu v base trieskat hlavu o postel
ty si s nim bol na cele,ked vies co sa stalo?
zranenie oka a vylupovanie su dve rozne veci.a ked si trieskas hlavu o postel,moze sa ti stat hocico
nic padat nebude.jedine zlodeji a mafijani zo sumracnej mozu padat v base z postele.tam si mozte trieskat hlavu o mreze a postele,kolko chcete.
skus si to vyguglit
mam pocit,ze slovensko netrapi ci ty veris,slebo nie....
12 dni sa virus v tebe skryval? vazne veris vlastnym nezmyslom?
tu na debate pravdy treba mat nejaky prehlad,alebo odbornost? to mi je novinka.....tu nekrici kazdy svoje "pravdy"?
hlavne nezacala stupat ,ako tvrdi dotycny mozok
pre teba kazdy ,co ma iny nazor ako ty, lize anal igorovi?
po celoplosnom testovani krivka nakazenych zacala klesat...takze strasne klames.ale to je tu na pravde uplne normalne
Odporúčame